سونی پلی استیشن 4 می رسد 110 میلیون فروش

Sony ارسال شده مالی خود درآمد از سه ماهه قبلی و پلی استیشن 4 همچنان به حرکت قابل توجهی اعداد با وجود جهانی مستندات ورودی و جانشین. این شرکت به فروش 1.5 میلیون دستگاه تنها در سه ماه رسیدن به مجموع 110.4 میلیون کنسول از زمان انتشار آن. این شامل تمام پیکربندی در دسترس از جمله نرم افزار.

Sony sold 1.5 million PlayStation 4 consoles, reaches all-time 110 miilion

1.5 میلیون فروش در Q1 کاهش نسبت به سال گذشته زمانی که سونی به فروش می رسد در حدود 2.6 میلیون کنسول. هنوز هم از دیدن نحوه ورود پلی استیشن 5 است فقط در اطراف گوشه به تعداد نیست به عنوان بد به عنوان آن می شده اند. همچنین سونی سرزنش کلی ضعیف فروش کنسول برای دوره همراه با کاهش فروش بازی.

برای سال مالی سونی ثبت 3.8 میلیارد دلار درآمد کاهش نسبت به قبلی 12 ماه دوره و رها کردن در کنسول های و بازی فروش در یکی از نقل دلایل که چرا.

به هر حال با پلی استیشن 5 در اطراف گوشه آن را بسیار بعید است که در حال حاضر 4 خواهد شکست هر پرونده با وجود اجرای خوب آن بود. پلی استیشن 2 و Nintendo DS هنوز هم بی چون و چرای لیگ قهرمانان با حدود 157 و 155 میلیون فروش. بازی پسر طول می کشد به مکان سوم با بیش از 118 میلیون واحد پلی استیشن 4 طول می کشد جایگاه چهارم.

به گفته سونی, پلی استیشن 5, راه اندازی, بر, برنامه, برای این فصل تعطیلات باقی می ماند و تاثیر پذیری جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>