مستند پیش بینی شده است برای پایان دادن به زمانی نسبت به پایان قرن. اما حداقل این است که به معنی وجود یک تابستان انجام همه این:

خرید لباس شنا

سال گذشته شنا افتضاح بود بنابراین شما مجبور به خرید جدید به جز سه هفته از شراب خواری-نوشیدن خوردن و تماشای گرفته شده مراجعه کنند. تصور کنید پس از سه ماه پس از اخبار از ورزش از خانه می پوشد هنگامی که شما متوجه هیچ کس نمی تواند شما را ببینید. حتی شکم-کنترل پایین لباس شنای زنانه دوتکه ما را نجات دهد در این سال است.

آفتاب سوختگی

به دام افتاده در داخل هدیه همه ما یک سال یخ بسته و پس از خورشید است. حتی باغ را در سایه از همسایگان’ خونین leylandii. آفتاب سوختگی تنها در دسترس خواهد بود برای کسانی که عبور از روی چمن جلو خواهد بود که 20 درصد از ما در ماه ژوئن.

کلاه

خورشید نیروهای بهترین از ما به کلاه ما هرگز به طور معمول dickheaded حتی به اندازه کافی در نظر بگیرید. اما هیچ panamas راننده کامیون کلاه یا نی boaters این سال است. نشستن در داخل خانه و رم بستنی به صورت خود hatless و نامرد.

تراش

مردان می تواند به رشد راسپوتین ریش خود را, نوپرست, رویاهای. زنان می تواند جست و خیز برشی روز در دسترس نباشد و راه رفتن دور از خانه به عنوان بز پا به عنوان خدا تابه.

بارگذاری بوت خودرو

هیچ تعطیلات معنی هیچ بازی از کیسه تتریس در ماشین خود را بوت. بنابراین لذت بردن از استراحت از عرق کردن راه خود را به پایین M5 با هیچ عقب و یک چتر ساحل با اشاره intimidatingly خود را به سمت چپ چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im