به این ورزش به نام “سرنگونی سرمایهداری’ می گوید: جو فتیله

جو فتیله است که آموزش خود را در تاریخ ارتش ورزش moves like ‘سرنگونی سرمایهداری’, ‘پرتاب مولوتف” و “گیوتین’ پدر و مادر متوجه است.

این خوش مشرب ورزش گورو تا به حال دسترسی بدون نظارت به این کشور کودکان برای هشت هفته گذشته و زایش تا تناسب اندام خود را برنامه با آموزش در مورد چگونگی bloodlessly سرنگونی دولت است.

پدر و مادر را مک کی گفت: “بچه ها در این سالن انجام جو فتیله اما از آنجا که ما زد مشروب الکلی در روز شنبه برای یک بار من hungover.

“من شنیده ام او را در خود اعتماد مشترک لهجه گفت:” و هنگامی که شما اشباع پدر و مادر خود را کارت های اعتباری در مواد غذایی گزارش بانک آن را به عنوان تقلب و سپس بانک ها پای این لایحه که به نظر می رسید بسیار PE.

“بنابراین من نگاه کرد و او انجام شده بود burpees در حالی که آموزش کودکان و نوجوانان در نقاط استراتژیک را به اشغال نگه کلمبوس و قطع ارتباطات دولتی. ساخته شده است که من مشکوک است.

“اما پس از آن او در آورده سابق خود, وزرق برق, مدل, همسرم, روزی برای کمک به, و قبل از اینکه طولانی, من ورزش همراه با تصرف ابزار تولید و آن را همه خوب به نظر می رسید.”

نه ساله جکسون مک کی گفت: “جو بزرگ سرمایه داری است قانونی برده داری انقلاب آغاز می شود در ماه ژوئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>