Snapdragon 865 های همراه تسلط AnTuTu مارس نمودار Mi 10 Pro در بالا

این معیار پلت فرم AnTuTu منتشر کرده است خود نمودار ماهانه برای بهترین گوشی های هوشمند انجام و در این زمان Xiaomi Mi 10 نرم افزار افزایش می یابد به بالا. این گوشی پیش از وان پلاس 8 Pro و وانیل Mi 10 که همه آنها مجهز به Snapdragon 865.

به اندازه کافی جالب توجه وجود دارد صفر از گوشی های Huawei اکوسیستم به عنوان شش ماه گیرین 990 است لبه جدیدتر رقبا.

Snapdragon 865-powered phones dominate on AnTuTu, Mi 10 Pro rises on top

چهار نفر از اعضای Samsung Galaxy S20 خانواده را بالا 10 با Asus ROG تلفن 2 inbetween. بالا 10 به اتمام است 2019 دستگاه های OnePlus 7T و OnePlus 7 Pro اما زمان OnePlus 8 است که هیچ جا دیده می شود.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از گوشی های هواوی در این هافبک مسابقه و همچنین, اما نوا 7i با Kirin 810 نشسته و به راحتی در بالا با حدود 10% نمره بهتر از دوم قرار می گیرد, Xiaomi Redmi Note 8 Pro. بالا 3 به اتمام است توسط Realme 6, outperforming این Realme 6 Pro. گذشته از HiSilicon پلت فرم در Huawei midrangers همه دیگر چیپست این گوشی در بالا 10 بازی گرا با GPU قدرتمند.

Snapdragon 865-powered phones dominate on AnTuTu, Mi 10 Pro rises on top

AnTuTu نتیجه در مجموع چهار جداگانه محک – CPU, GPU, UX و عملکرد حافظه. حتی اگر بیشتر هافبک تراشه برابر هستند برخی از آنها بیشتر مساوی با تشکر از اورکلاک گرافیک واحد.

چند هفته گذشته به شدت پر شده با گوشی های هوشمند, اطلاعیه ها, بنابراین انتظار ما این است که گل سرسبد و میانی لیست می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب در ماه آینده زمانی که دستگاه های جدید خواهد شد که به اندازه کافی جمع آوری نتایج.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>