در حال حاضر که ما اجازه ملاقات در گروه شش, شما احتمالا تعجب می کنم که دقیقا پنج نفر دیگر? در اینجا برخی از پیشنهادات عالی.

سه-فوتبال

با دو نفر در هدف هر تیم تنها یک بازیکن برای تصویب به طوری که از آن خواهد شد بسیار خسته کننده است. همچنین, آن را نمی خواهد دقیقا دشوار خواهد بود به می دانم که بازیکن را به علامت. اما به عنوان با تازه کار, فوتبال, شما ممکن است برنده با تشکر از تیم دیگر اینکه باور نکردنی گه.

یک موج کوچک

دارای دو مزیت بزرگ, موج: کمتر وجود دارد تمیز کردن را انجام دهید پس از آن اگر شما گرفتن ما رانش و کوچکتر موج کمتر تهدید آمیز کاهش خطر ابتلا به آلت تناسلی خود را کار نمی کند با توجه به اعصاب است.

سرد, پا سکس

هر کس عاشق پا, بنابراین هر یک شخصیت را انتخاب کنید و عمل کردن مورد علاقه خود را ، فقط نمی انتخاب کنید کارن هر چند به دلیل آن بود فقط واقعا افسرده زمانی که او یک الکلی است.

وانمود شما در غم از ترک انجام

به یاد داشته باشید زمانی که اجتماعی ناکارآمد آن مرد سمت چپ شرکت شما و هیچ کس مراقبت? تمدد اعصاب ضعیف با حضور ترک را با ساخت بی دست و پا اسمالتاک و سه نفر از شما ترک زود عصبانی جایی بیشتر سرگرم کننده است.

Dungeons & Dragons

شما یک ایده آل شماره برای D&D کمپین با یکی از شما به عنوان استاد به سیاه چال انداختن. با این حال اگر شما در حال رفتن به تظاهر به Argolas یک 3-سطح الف جنگجو-مگه دعوت نکنید هر کسی که می خواهید به خواب با.

فرم Enid Blyton کودک کارآگاه باند

Enid Blyton اختراع معروف پنج و راز هفت بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی شما نمی تواند فوق العاده شش. مراقبت در هنگام بررسی قاچاقچیان ، مدرن آنهایی که تمایل بیشتر به دنیای جنایتکاران هروئین و کوکائین می پردازد و خود را منفجر f**king سر کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im