شش آشپزخانه اساسی شما نمی خورند حتی اگر این طول می کشد 100 f**king سال

حتی در مستند وجود دارد چیزهایی کمین در آشپزخانه خود را شما هرگز لمس است. در اینجا ‘فروشگاه کمد علاقه مندی ها’ است که باقی خواهد ماند uneaten برای همیشه لطفا برای.

کیپر

شیشه از کیپر در یخچال خود را به تازگی جشن ششمین سالگرد تولد. اگر آنها انسان آنها می تواند به حل و فصل سال و 2 از مدرسه ابتدایی. آنها یک, سبزی, گل, یا احتمالا حیوانات مدفوع? آنها قطعا همه کاره – آنها اضافه وحشتناک عطر و طعم به عنوان یک پیتزا با شکوه و به طور کامل خراب کردن هر سالاد.

هر چیزی که شما مسدود یک سال پیش

خود را از فریزر محفظه یک آرامگاه برای از دست وعده های غذایی آشپزی اموات که از آن هیچ چیز تا کنون می گرداند. شما فقط هرگز به زحمت defrosting که باستان گوشت چرخ کرده را زیر پر پای چوپان.

نخود خشک

پس از استفاده از همه خود را کنسرو نخود در یک ناامید کننده خورش شما هنوز هم خود را خشک همتایان در پشت کمد. آنها دستورالعمل خیس یک شبه’ اما حتی اگر شما در حال رفتن هم بزنید دیوانه هیچ کس تا به حال خسته شده و به اندازه کافی برای جذب مواد تشکیل دهنده یک شبه. به نظر می رسد مانند آن را Dominos دوباره.

خشک پاستا شما را خریداری و در فرودگاه رم

شما پرداخت 22 یورو برای یک بسته فانتزی لینگوئینی دلیل این که شما تا به حال متوجه آن شد که بسیار تا زمانی که شما رو به صندوقدار. نه حتی جهانی همه گیر خواهد شما را ترک آن را باز کنید – شما می خواهم به جای خوردن £50 ،

خواهر خود را در ‘معروف’ فلفل قرمز جم

شما بوده ام به گرفتن شیشه از این برای روز تولد خود را از سال 2006. آن را مناسب هدیه و سپس آن را در حال حاضر. آن را نشسته در یخچال از غلط ادب قبل از گرفتن chucked به طور کامل استفاده نشده در بن. در حال حاضر شما به وزن تا اگر آن را از طعم خوب گسترش بر روی خود سه Birdseye سیب زمینی وافل. آن را نمی خواهد. آن را هنوز هم گه.

آرد

نگاه توقف تظاهر شما در حال رفتن به استفاده از این مستند به نان است. شما نمی. راستش این است شرم آور است. جلوگیری از فریب خود و دیگری کیسه چیپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de