شش فوق العاده چیزهای اولیه شما را فراموش کرده ام چگونه به انجام این کار در طول مستند

به عنوان محدودیت ها برداشته وحشتناک چشم انداز بازگشت به حالت عادی می شود همیشه بیشتر است. در اینجا برخی از چیزهایی ساده شما احتمالا فراموش کرده چگونه به انجام این کار برای همیشه لطفا برای.

در اواسط هفته هوشیاری

بدون مستند به سرزنش و دو بطری شراب در دوشنبه شب کمتر است ‘گرفتن لبه خاموش’ و ‘سفر به دیر’. شروع به بازگشت به حالت عادی با چیدن یک روز یک هفته زمانی که شما می نوشند کمتر از 10 واحد است. نه جمعه به جمعه هر چند بدیهی است.

قرار دادن بر روی شلوار

شما ممکن است توزیع با شلوار طرفداری از لباس خواب و لباس. این شلوار یک دلیل وجود دارد. تمرین پوشیدن آنها را برای چند دقیقه در روز و کار راه خود را.

کار خود را

شما هم انجام شده است هیچ چیز و یا ورود به سیستم در halfheartedly و ادعا شما سازنده تر زمانی که شما در دفتر. اما تاریخچه اینترنت شما و عظیم Netflix ‘ادامه مشاهده لیست بگویید یک داستان متفاوت است. عامل یک منگنه رفتن به hideously پیچیده برای کسی که حتی نمی توانید برش ناخن پا خود را در حال حاضر.

اتو

اتو زباله است اما شما نیاز به شروع به انجام دوباره آن را. دریافت آهن از قفسه ضربه از 12 هفته از ترد رسوب و انتشار پتانسیل کامل آن است. سعی کنید آن را به عنوان الهام بخش استعاره – شما آهن است.

نه نگاه, انجمن در دفتر

قطعا نمی لغزش به مستند عادات. کارفرمای شما ممکن است به شما داده می شود یک اتصال به اینترنت اما در این دفتر است که هنوز هم غیر قانونی است. آماده شدن برای بازگشت شما به شرح زیر است: هر زمان که شما وسوسه به نگاه در یک سایت شروع واقعا خسته کننده گسترده به جای.

فکر کردن در مورد آینده

بازگشت به این قاب مثبت از ذهن و تصور خود را در سال 2024 که در آن زمان شما از دست داده اند و دو سنگ گرفته تا صخره نوردی داخل سالن و ترک خود را به نفرت ، از آنجا که شما در زمین فانتزی در حال حاضر شما ممکن است به عنوان به خوبی چاک در یک میلیونر و ازدواج با یک مدل است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im