شش ژانرهای موسیقی شما می توانید گوش دادن به در حال حاضر شما در حال میانسال

شما دیگر مجبور به تحت تاثیر قرار دادن مردم با سلیقه خود در موسیقی از آنجا که شما در حال میانسال و inarguably ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 خرداد 1399

شما دیگر مجبور به تحت تاثیر قرار دادن مردم با سلیقه خود در موسیقی از آنجا که شما در حال میانسال و inarguably بد? در اینجا برخی از کوبیدن گروه فیلم برای لذت بردن از بدون shame:

Soft rock

هیچ نوجوان همیشه می تواند اجازه همسالان خود به خصوص از جنس مخالف می دانند که آنها به گوش خارجی است. اما در حال حاضر شما بکارت خود را از دست داده و در واقع باید کودکان و نوجوانان پس از خم کردن Kenny Loggins' منطقه خطر و تظاهر مردم خود را حامل یک F-14 Tomcat.

تم آهنگ

تم آهنگ های موسیقی برای افرادی که مثل این است که یادآوری از تماشای تلویزیون. اما در حال حاضر شما نمی مراقبت از پر کردن چکمه های خود را با اکولایزر, سیاه و سفید, زیبایی, بلیک 7 Miami Vice و اگر شما هیچ شرم در همه Howard راه تیم و در حال خدمت است ؟

بدترین بیحوصلگی حرف زدن

Iisn نیست این نوع خنک برای گوش دادن به موسیقی رقص و اثبات شما یک بار یک قرص ظاهر شورشی ؟ نه اگر آن را شهری اعتیاد به مواد مخدره را در سفر به Trumpton یا مشابه عمیق گرما و مورد علاقه. همه با هم در حال حاضر: 'وجود دارد یک مرد در محل با تلخ و شیرین چهره و او می رود به نام ابنزر گود...'

غیر معتبر موسیقی رپ

رها کردن بچه های خود را در مدرسه با دشمن در زمان من به آریزونا وافغان ممکن است درآمد شما بیشتر از, تجلیل. اما چمن این شما هستید 47 و رانندگی با Kia Sportage بنابراین اگر شما علاقه داشتن به برخی از DMX نترس به اطلاع unsuspecting مادران و کودکان که X gonna give آن را به آنها.

آبا

سوئد supergroup شایستگی نوع خود با توجه به پرکار خروجی خوبی گردد پاپ قشنگ-دیسکو. در حال حاضر شما هستند و بدون خجالت گریه که شما آواز خواندن همراه به برنده آن همه طول می کشد.

80s تلخه

شکوه عشق توسط Peter Cetera, شما صدای جان فرنهم و واقعا فشار tastelessness پاکت Butlins بی باک Shakin' استیونس. روشن کردن کامپیوتر سخنرانان و گستاخی خود را بگویید بچه ها شما 'تکان دادن به لرزان'. به شما در کسب پول به طوری که آنها می تواند به f**k off.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب