شما باید کتاب های کروز و یا خواندن خبر ؟

در زمان بحران آن را سخت بدانید که آیا به کتاب تعطیلات و یا برای انجام یک کار کوچک مقدار تحقیق کاملا چگونه تا نهر گه جهان است در حال حاضر. در اینجا این است که چگونه به آن را کشف کردن.

شما بوده ام به دنبال به جلو به یک استراحت

آیا شما شده است از جان گذشته برای برخی از زمان همه سال ؟ نمی شود آن را ناعادلانه اگر شما وانمود به کار بسیار سخت از خانه در طول مستند از دست شانس خود را برای تنظیم مجدد?

آن را ممکن است, اما, ارزش بررسی دقیق سرفصل برای دیدن این نوع از آرامش و استراحت در ارائه از قبیل: هیچ هتل, هیچ shagging مردم و تمام دو هفته را صرف در مقصد خود را در کشور اجباری شده است.

شما نیاز به برخی از غروب برای ‘گرم

رسانه های اجتماعی فشار می تواند یک محرک قوی برای, سفر, و اگر آن راننده کلیدی در زندگی خود را پس از آن قطعا در تعطیلات بروید. چگونه می تواند به شما در حفظ و خود را 97 پیروان خوشحال اگر آنها نمی تواند به نگاهی به آنچه می گذرد برای عضلات شکم خود را توسط استخر ؟

با توجه به آن به عنوان یک ایده خوب برای گسترش ویروس مرگبار در سراسر مرزهای بین المللی شما احتمالا باید به مقیاس خود غروب بازگشت از ساحل پالم به پدستو. و حتی پس از آن این احتمال وجود دارد که مردم محلی خشمگین خواهد شد درایو شما را با چنگال مانند یک پوند فروشگاه گوردون رمزی.

شما علاقه داشتن به ماجراجویی

اگر مانند میلیون ها نفر از مردم فکر می کنم شما یک تغییر از مناظر بلند خواهد شد شما را از خود را همه گیر ناشی از بدبختی کتاب تعطیلات در جایی پرت و دور افتاده و عجیب و غریب. ظاهرا برزیل فوق العاده است این زمان از سال است.

یا شما می توانید خواندن اخبار و کشف یک ماجراجویی کاملا جدید در انتظار شما در فرم خود COVID زده جسد بودن عودت پس از شش ماه صبر کنید در موقت ساحل سردخانه. شما می توانید آن را برای دوست داشتن اما این تردید شما هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>