شماتیک از آیفون اپل 12 کوچکتر شکاف نشت

نسبتا جدید اپل leakster شده است به طور مداوم گزارش اپل مربوط به شایعات با تورم دقت – نادر برای اپل نشت و شایعات. @jon_prosser از FrontPageTech به دقت پیش بینی راه اندازی و تاریخ انتشار برای آی فون جدید SE. Prosser همچنین گزارش داد در لغو اپل مارس رویداد برای آیفون SE.

آخرین نشت از Prosser یک شماتیک از آیفون آینده 12. آن بوده است که قبلا شایعه شده که اپل را کاهش می دهد به اندازه شکاف به جای خلاص شدن از شر آن. با توجه به این شماتیک تصویر ما گرفتن ایده از چگونه آی فون جدید را حفظ خواهد کرد در صورت شناسایی در آن نسل دوم شاسی.

این شکاف به طور قابل توجهی کوچکتر و گودی می بیند اندکی کاهش اندازه. شکاف موفق به نگه داشتن همه چیز که مورد نیاز است برای شناسایی به کار می کنند اما در یک رد پای کوچکتر که باید عملکرد کمی فضای بیشتری در صفحه نمایش. به نظر می رسد راه اپل قادر به مدیریت این است که با تغییر واضحی به گودی طوری که همه چیز می تواند درهم شکستن داخل.

فقط چند روز پیش ما شاهد برخی ادعا نشت از آی فون 12 طراحی کلی اما در این گزارش ذکر شده که این شکاف نمی شد و در عین حال تنگ کردن و Prosser را schematic مطابقت ندارد و این یکی از قبلی که گزارش. در غیر این صورت آیفون 12 است که انتظار می رود به اتخاذ یک قاب پهن شبیه به آیفون 5 شاسی.

iPhone 12 Pro Max design fully revealed through leaked CAD renders
قبلا به بیرون درز کرده آیفون 12 CAD ارائه

گزارش teetered بین آیفون 12 شاهد راه اندازی تاخیر از آن انتظار می رود انتشار در ماه سپتامبر (با توجه به COVID-10) راه اندازی در سمت راست برنامه همانطور که در گزارش ماه گذشته.

از طریق توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de