San Diego Comic-Con لغو شده است برای اولین بار در 50 سال

San Diego Comic-Con یکی از بزرگترین کتاب های کمیک کنوانسیون به طور رسمی لغو شد. این کنوانسیون را به جای اجرا د

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 فروردین 1399

San Diego Comic-Con یکی از بزرگترین کتاب های کمیک کنوانسیون به طور رسمی لغو شد. این کنوانسیون را به جای اجرا در سال آینده از جولای 22nd, طریق, جولای 25th, 2021.

Comic-Con اغلب به عنوان SDCC شد برنامه ریزی برای اجرا از جولای 23rd از طریق July 26th. افرادی که در حال حاضر خریداری شده و مدالها را برای کنوانسیون این فرصت را به هر دو درخواست هزینه کامل و یا انتقال مدالها به Comic-Con 2021 با توجه به سازمان. کسانی که رزرو هتل از طریق onPeak خدمات مورد استفاده در همکاری با SDCC خواهد شد همچنین سپرده های خود را پرداخت.

"نظارت مستمر از سلامت مشاوره و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا را روشن ساخته است که آن را نمی توان امن برای حرکت به جلو با برنامه ریزی برای این سال" سازمان در بیانیه ای گفت.

San Diego Comic-Con عمده بوم برای شهرستان. بیش از 130,000 مردم با حضور در 2018 با اعداد مشابه گزارش شده در سال 2017 و 2016. مردم از سراسر جهان در این رویداد عظیم رونق به محلی San Diego کسب و کار.

SDCC آخرین رویداد بزرگ برای لغو می شود به خاطر رمان coronavirus بیماری همه گیر. South by Southwest لغو شد در اواخر فوریه. توسعه دهندگان بازی کنفرانس جهانی موبایل کنگره Facebook را F8 توسعه دهنده کنفرانس Google Cloud بعدی کنفرانس E3 و گوگل I/O کنفرانس توسعه هستند و فقط برخی از دیگر همایش که با آن مواجه شده اند و تاخیر و لغو یا منتقل شدند به برگزار شد تقریبا.

"زمان فوق العاده ای نیاز به اقدامات فوق العاده و در حالی که ما در حال متاثر, به این عمل ما می دانیم که این تصمیم درست" دیوید Glanzer یک سخنگوی این سازمان در بیانیه ای گفت. "ما مشتاقانه منتظر به زمان هنگامی که ما می تواند همه را دوباره و به اشتراک گذاری در جامعه ما همه عشق و لذت ببرید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب