سامسونگ, اندازه گیری فشار خون در ساعت های هوشمند هنوز باید راه طولانی برای رفتن

سامسونگ کهکشان دیده بان فعال 2 گرفته شده است یک گام بزرگ به سمت ارائه نظارت بر فشار خون یکی از ویژگی های سامسونگ شده است امیدوار کننده از کهکشان اصلی سازمان دیده بان فعال شد و در سال 2019. این هفته شاهد سامسونگ سلامت نظارت بر برنامه به تصویب قانونی از کره جنوبی وزارت غذا و دارو ایمنی (MFDS) اولین سازمان دولتی برای انجام این کار — اما در کل بسیاری از هشدارها را که به سوال چگونه مفید سامسونگ اندازه گیری خواهد شد.

اولین مانع این است که این برنامه تنها تایید شده در کره جنوبی به این معنی که کاربران در کشورهای دیگر هنوز هم باید صبر کنید تا تایید شود توسط خود سازمان های دولتی. و حتی در کره جنوبی, سامسونگ می گوید که این برنامه در دسترس نخواهد بود تا سه ماهه سوم سال جاری و تنها در کهکشان دیده بان فعال 2 (اگر چه آن امید به گسترش قابلیت به آینده کهکشان دیده بان دستگاه در آینده).

دیگر نکته این است که سامسونگ در اندازه گیری فشار خون برنامه نمی خواهد به عنوان یک جایگزین برای سنتی اندازه گیری در کافهای. به عنوان VentureBeat , یادداشت های کاربران را مجبور به تنظیم برنامه حداقل هر چهار هفته با دستی inputing خواندن از یک استاندارد کاف فشار خون با هر کالیبراسیون نیاز به سه جداگانه خوانش برای دقت و صحت.

که بدان معنی است که سامسونگ برنامه — هر زمان که آن را راه اندازی می کند — به احتمال زیاد تنها در خدمت برای کمک به تقویت منظم فشار خون ردیابی به عنوان مخالف به خدمت به عنوان یک کامل جایگزینی دستگاه های تابع.

هنوز اعلام رسمی برنامه با تصویب قانونی (البته فقط برای یک کشور) یک گام بزرگ رو به جلو برای سامسونگ. آن را قبلا ارائه شده تنها اندازه گیری فشار خون در کهکشان فعال و فعال 2 طریق بسیار محدود انتخاب و در مطالعه با یک برنامه به نام من BP آزمایشگاه توسعه یافته با دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو (UCSF).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im