فقط پنج شنبه, سامسونگ Galaxy Watch 3 بود سهوا تایید توسط سامسونگ خود را هنگامی که آن را پشتیبانی از صفحات به طور خلاصه رفت و آنلاین. ما در حال حاضر رسمی با نام تجاری کهکشان دیده بان 3 از تصاویر کشف شده در سامسونگ پوشیدنی برنامه. این برنامه که رابط با همه از از earbuds سامسونگ و smartwatches.

Samsung Wearable app confirms “Galaxy Watch 3” and the new bean-shaped Buds

سامسونگ پرش کهکشان دیده بان “2” در دسترس نباشد. این است که شاید با توجه به وجود این کهکشان دیده بان فعال 2 و سامسونگ تمایل به تمرکز بر روی نسل جدیدی از ساعت های هوشمند. همان نام تایید شد در NBTC صدور گواهینامه از یک زن و شوهر از روز پیش.

با توجه به FCC براده وجود دارد بلوتوث + اتصال Wi-Fi و LTE انواع, هر دو در آینده 41 و 45 میلی متر اندازه. اعتقاد بر این است که سامسونگ ممکن است به عقب چرخش گودی به کهکشان دیده بان 3 همراه با یک گوریل شیشه ای DX نمایش.

Supposed symbol of the \
قرار است نماد “کهکشان BudsX”

یکی دیگر از تصویر به نظر می رسد در پوشیدنی برنامه به عنوان به خوبی. این یکی به نظر می رسد مانند باقلا به شکل کهکشان جوانه که ما دیده ایم شایعات و نشت مورد در چند ماه گذشته ، اگر چه این برنامه اشاره a string که خواستار آنها را “buds_live” آن را اعتقاد بر این است که سامسونگ می خواهد با “کهکشان BudsX” بر اساس قبلی براده از علائم تجاری به صورت نام.

Samsung Galaxy Buds Bean
Samsung Galaxy Buds Bean
Samsung Galaxy Buds Bean

قبلا به بیرون درز سامسونگ کهکشان “جوانه لوبیا”

با توجه به زمان بندی از این نشت ما ممکن است فرض کنید که سامسونگ راه اندازی جدید دو wearables به زودی, اما, نیز وجود دارد یک تغییر ممکن است ما را به صبر کنید تا زمانی که سامسونگ در رویداد Unpacked برای Galaxy Note20 در ماه اوت است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im