سامسونگ تصویری را نشان می دهد بهترین ویژگی های 108MP ISOCELL HM1 سنسور

Samsung Galaxy S20 فوق العاده ممکن است یکی از ترین فن آوری دوربین های چشمگیر در خارج وجود دارد, اما نتایج آن ر

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 اردیبهشت 1399

Samsung Galaxy S20 فوق العاده ممکن است یکی از ترین فن آوری دوربین های چشمگیر در خارج وجود دارد, اما نتایج آن را از سخت افزار بهترین نیست – در بررسی ما گفتیم که سامسونگ نیاز به کار بیشتر بر روی تنظیم دوربین DxOMark قرار می گیرد فوق العاده در جایگاه 6. این شرکت هنوز هم با اعتماد به نفس در خود سخت افزار و منتشر شد در این ویدئو جزئیات چرا ISOCELL Bright HM1 پتانسیل بزرگ است.

این اولین بار نیست که سامسونگ در مورد سنسور. قبلا آن را تحت پوشش 9-در-1 صفحه binning (nonacell) کمک می کند تا سنسور ضبط دو برابر نور است. این از آن مجموعه جدا از ISOCELL روشن حد فاصل سنسور است که محدود به 4-در-1 binning (حد فاصل استفاده می شود در Xiaomi 108MP تلفن و چیزی بسیار شبیه است که احتمالا در داخل جدید موتور Edge+ و همچنین).

چه ISOCELL در هر صورت? یک هفته پیش سامسونگ نوشته شده در یک ویدیو توضیح فن آوری قسمت 2 بیرون آمد و چند روز پیش و آن را با تمرکز بر ISOCELL Plus استفاده شده است که در HM1 و سنسورهای دیگر.

PS. قسمت 1 جزئیات تغییر از طرف مقابل روشن (FSI) سنسور پشت روشن (BSI). در حالی که Nokia 808 PureView سنسور جسمی بزرگتر از HM1 (1/1.2" در برابر 1/1.33") آن است که مسن تر با تکنولوژی و با استفاده از یک FSI طراحی کاهش می یابد که در آن حساسیت به نور. نوکیا هنوز هم بزرگتر پیکسل هر چند انجام شد صفحه binning قبل از آن سرد بود.

BSI معرفی جدید مسائل این است که دقیقا مسائلی که ISOCELL طراحی شده بود را حل کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب