سامسونگ نشان می دهد چشم انداز برای 6G آینده انتظار هولوگرام در دسترس به توده ها در سال 2030

ارتباطات از راه دور شرکت سخت در حال کار برای پیاده سازی 5G اتصال در زندگی روزانه ما و ظاهرا برخی از آنها در حال حاضر مشغول به کار در آینده 6G شبکه. سامسونگ منتشر کرده است یک کاغذ سفید به نام “آینده بیش از حد متصل به تجربه برای همه” که در آن تجسم چه کلیدی هستند که زمینه را برای توسعه و چه موانع.

به گفته سامسونگ اولین تجاریسازی 6G می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2028 در حالی که توده های تجاری می تواند اتفاق می افتد در سال 2030 است که در ده سال زمان است.

Samsung reveals vision for 6G future, expects holograms to be available to the masses in 2030

این شرکت کره ای گفت: هر دو انسان و ماشین را با استفاده از 6G و آن را واقعا همهجانبه XR تلفن همراه هولوگرام دیجیتال و کپی. Sunghyun چوی رئیس پیشرفته ارتباطات مرکز تحقیقات گفت: تیم در حال حاضر راه اندازی R&D 6G فن آوری و متعهد “به پیشرو استاندارد 6G با همکاری ذینفعان در سراسر صنعت و دانشگاه و دولت زمینه است.”

وجود دارد سه دسته از الزامات است که سامسونگ مارکس به عنوان موانع به سمت 6G آینده – عملکرد معماری و اعتماد مورد نیاز است. به منظور 6G به کار زحمت آن را باید ارائه 1000 گیگابیت در ثانیه اوج نرخ داده (50 برابر سریع تر از 5G) با تهویه زمان تاخیر کمتر از 100 میکروثانیه (یک دهم از 5G تاخیر).

Samsung reveals vision for 6G future, expects holograms to be available to the masses in 2030

این 6G آینده نیز به معنی از جمله تراهرتز (THz) باند فرکانس رمان آنتن راه حل های پیشرفته فن آوری های دوبلکس, بهتر, توپولوژی شبکه و استفاده از هوش مصنوعی در ارتباطات بی سیم که همه نیاز به توسعه از ابتدا.

واضح است که 6G آینده است که هنوز در آن مرحله نظری اما داشتن شرکت های مشغول به کار در آن به معنی آن است که در حال حاضر یک گام نزدیک تر است. و اگر این فن آوری را در زندگی روزمره ما بهتر از ما باید بپذیریم و در آغوش گرفتن آنها.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de