سامسونگ و منحنی اعلام همکاری است که به سامسونگ پرداخت کارت بعد از این سال. اگر شما شنیده ام از منحنی آن fintech شرکت است که ایجاد منحنی کارت است که وانمود می شود یک نرمال, مسترکارت, کارت اعتباری, اما بیشتر از همه در یک راه حل.

شما نمی نگه داشتن پول در یک منحنی حساب به جای شما اضافه کردن کارت از بانک های دیگر و تصمیم می گیرید که کارت شما می خواهم به صرف از هر زمان با استفاده از یک برنامه بر روی گوشی شما. منحنی کارت مانند یک دروازه به بانک های مختلف (و وفاداری) کارت.

دلیل این مورد نیاز است که آن را یک میانبر برای سامسونگ – به جای همکاری با هر یک از بانک برای حمایت از آن در سامسونگ پرداخت این شرکت اجازه می دهد تا منحنی رسیدگی به این بخش است. این اجازه خواهد داد که بسیاری از کاربران جدید به هاپ در هیئت مدیره حتی اگر خود بانک را پشتیبانی نمی کند سامسونگ پرداخت به طور مستقیم.

Samsung Pay Card is in the works in partnership with Curve

سامسونگ کارت پرداخت خواهد شد راه اندازی در انگلستان برای اولین بار شما می توانید نگه داشتن چشم در این صفحه برای تحولات جدید است. این طرح برای راه اندازی این سرویس در تمام اروپا و پس از آن نه تنها استرالیایی که بهره مند خواهند شد.

اگر شما در حال حاضر یک منحنی کارت شما می توانید آن را به سامسونگ پرداخت امروز و استفاده از آن برای پرداخت با تلفن خود را. این دو شرکت در حال کار بر روی یکپارچه سازی بهتر بین این دو تا این تجربه را حتی بهتر است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de