منابع از کره جنوبی گزارش داده است که سامسونگ تصمیم گرفته است به استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) در آینده کهکشان برابر 2 تلفن (وجود دارد برخی از شک و تردید تا همین اواخر). آن را در حال حاضر ساخته شده یک سفارش از Dowoo Insys و Schott همان شرکت هایی که گردد UTG مورد استفاده در Z تلنگر.

اما سامسونگ می خواهد برای آوردن هزینه های تولید پایین و زده است و با همکاری کورنینگ (سازنده گوریل شیشه ای). این دو شرکت در حال کار برای سرعت بخشیدن به توسعه و راه اندازی یک زنجیره تامین در ایالات متحده است.

در حال حاضر برنامه این است که برای شروع با استفاده از Corning UTG در foldable گوشی های آینده, سال آینده. کاهش هزینه های گزارش شده است که تنها بخشی از سامسونگ نگرانی های آن را نیز خوشحال نیست با چه مقدار از وزن فعلی UTG راه حل اضافه کردن به تلفن.

Prototype bendable glass from Corning

نمونه اولیه و همینطور شیشه کورنینگ

ما با صحبت کورنینگ بازگشت در ماه نوامبر و این شرکت در حال حاضر در حال توسعه خود را شیشه ای برای گوشی های تاشو. آن را امیدوار به یک کار طراحی توسط پایان سال 2020 است. یکی از بزرگترین چالش هایی است که از اموال شیشه بستگی تلفن تصمیم گیری های طراحی مانند منحنی با شعاع (چه محکم شیشه خم هنگامی که گوشی بسته است). این چیزی است که کورنینگ و سامسونگ می توانید کار کردن با هم.

کهکشان برابر 2 پرده برداری خواهد شد در ماه اوت در کنار کهکشان Note20. آن را نیز ممکن است که 5G نسخه Z تلنگر اعلام خواهد شد به عنوان به خوبی.

منبع (در کره) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im