سامسونگ ارائه می دهد یک نگاه دقیق تر در نحوه برس کمک به نگه داشتن گرد و غبار از لولا

در اوایل روز شنبه, سامسونگ منتشر شد یک قطعه است که به نظر می رسد عمیق تر به Galaxy Z تلنگر مخفی گاه لولا. دوم این است که از دو بخش (تا کنون) که در آن سامسونگ توضیح می دهد که چگونه موی استفاده شده در این لولا به حفظ و خارجی باقی مانده از لولا مجمع. بین لولا را سپر و دو نیمه این گوشی بسیار باریک فاصله حدود 1mm است.

Samsung Galaxy برابر دیدم, شدید شکست به صفحه نمایش هر زمان که گرد و غبار و یا باقی مانده موفق به تسلیم خود را به لولا به همین دلیل است که سامسونگ با قرار دادن آن پلاستیکی جلو در دو سر همراه تاشو بخشی برای طراحی دوباره بریزید. این تنها کافی نیست به نگه داشتن گرد و غبار.

در طراحی Galaxy Z, تلنگر, مهندسین آمد تا با چند نمونه فایده ای نداشت. اما یک مهندس مطالعه راه الیاف استفاده شد جاروبرقی و مشاهده راه آنها خم و تصمیم گرفت آن را می توان در یک راه موثر برای Galaxy Z تلنگر. ما می دانیم که سامسونگ را با استفاده از این جدید موی در Z تلنگر را لولا و شرکت سامسونگ ارائه می دهد دقیق نمودار چگونه است.

Samsung offers a closer look at how the brushes help keep dust out of the hinge

سامسونگ هیچوقت به طور خاص ذکر چه مواد این موی هستند اما آنها آنها را نسبت به نایلون آنهایی که در یک جارو برقی از آنجا که آنها می تواند خم شدن و انعطاف پذیری در حالی که هنوز نگه داشتن شکل اصلی خود. این موی پر کردن شکاف که در غیر این صورت اجازه می دهد تا گرد و غبار و باقی مانده را وارد کنید لولا مونتاژ و آن را “یورش” هر بار که شما با بستن و دوباره باز کردن Z تلنگر صفحه نمایش.

سامسونگ Galaxy Z تلنگر است که گفته می شود قادر به تحمل 200,000 تلنگر چرخه که به اندازه کافی فرصت برای باقی مانده به داخل. با جارو موی کمتر وجود دارد را تغییر دهید که اتفاق می افتد اما برای عشق پیت را ندارد این چیزی که به ساحل.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>