سامسونگ تلفن همراه مدیر عامل میسازد اولویت ها و تایید 5 دستگاه جدید در رویداد Unpacked

از چند ماه گذشته شده اند چیزی جز عادی و در حال حاضر رئیس سامسونگ در بخش موبایل – Tae-ماه Roh گذاشته دیدگاه خود را برای “بعد عادی” عصر است که در آن فن آوری تلفن همراه را در کانون. رفتن به جلو موبایل سامسونگ تمرکز خود را بر روی سه اولویت های کلیدی: معنی, نوآوری, همکاری باز و عامل چابکی.

Samsung Mobile CEO lays out priorities and confirms 5 new devices coming at Unpacked event in August

سامسونگ بیشتر بازرسی و نگهداری آن در R&D سرمایه گذاری ادامه خواهد داد و تمرکز خود را بر 5G دستگاه های کمک به کارگران خط مقدم و ارائه ترین برش لبه های تلفن همراه. علاوه بر این این شرکت به دنبال تقویت بیشتر آن کلید همکاری ادامه خواهد داد و تلاش خود را در بهینه سازی بهره وری عامل به عنوان به خوبی به عنوان ساده آن متصل دستگاه تجربه کنید.

در این تابستان Galaxy Unpacked خواهیم بود معرفی پنج قدرت جدید دستگاه های. این دستگاه تحویل در چشم انداز ما مبتکر جدید و تجربه های تلفن همراه که در جریان یکپارچه و به طور مداوم هر جا ما است.

آنها ترکیب قدرت بدون درز با قابلیت این که آیا شما در محل کار و یا بازی در خانه و یا دور. در حالت عادی شما خواهد بود قدرت را به زندگی را به کمال با این دستگاه را در دست خود را (و در گوش خود را و بر روی مچ دست خود را.)

در این پست جدید در وبلاگ تایید در مجموع 5 دستگاه های جدید آینده در ماه آینده Galaxy Unpacked event. خاص وجود دارد اشاره از گوشی و یک ساعت هوشمند است که باید کهکشان جوانه های زنده و تماشای کهکشان 3. باقی مانده دستگاه ها انتظار می رود به Note20 سری Galaxy Z برابر 2 و Galaxy Tab S7 اواز یا موسیقی دو نفری.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید