این بارها شایعه بسیار-به بیرون درز Samsung Galaxy Z برابر 2 5G را در نهایت تبدیل به رسمی در شرکت آنلاین بستهای رویداد در آگوست 5. در حالی که ما منتظر است که در اینجا یک دسته از فقط خواست تازه از فر مطبوعات ارائه نمایش آن را در تمام شکوه و عظمت خود را در دو رنگ – عارف برنز و عارف ،

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G press renders leak

به عنوان شایعه بارها قبل از داخلی صفحه نمایش در حال حاضر دارای یک پانچ-سوراخ دوربین عکاسی از خود و در نتیجه هیچ بزرگ تر و بی دست و پا سمت شکاف. بیرونی صفحه نمایش بسیار بهبود یافته بیش از حد در حال حاضر کشش به لبه ها و نه در آینده با laughably بزرگ بالا و پایین ناهنجاری مثل در اصل برابر است. این یکی هم می شود یک سوراخ پانچ selfie cam.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G press renders leak

طراحی دوربین عقب جزیره قرض به شدت از آنچه که ما دیده ایم در به بیرون درز مطبوعات ارائه کهکشان Note20 که همچنین باید اعلام کرد در همان رویداد است. عارف برنز colorway نیز به اشتراک گذاشته.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G press renders leak

با توجه به آنچه قبلا به بیرون درز مشخصات بیرونی صفحه نمایش خواهد بود 6.23″ در حالی که یک داخلی به رشد 7.7″ هر دو سوپر AMOLED ، داخلی صفحه را رفرش 120 هرتز رای دادن بیش از حد. سه گانه راه اندازی دوربین در عقب باید شامل 12 MP + 64 MP + 12 MP سنسور در حالی که درونی selfie cam گفته می شود 10 MP. ظرفیت ذخیره سازی خواهد بود 512GB و 5G پشتیبانی ساخته شده است در. کل ظرفیت باتری می آید در 4,356 میلی آمپر ساعت و از آن پشتیبانی خواهد کرد 15W شارژ بی سیم.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G press renders leak

قیمت گذاری شایعات شده اند و همه جا با برخی از گفت: Z برابر 2 5G خواهد بود ارزان تر از سلف خود و دیگران حل و فصل برای $1,980 است که تقریبا در خط با نسل اول محصول. ما پیدا کردن برای مطمئن شوید که فقط در چند روز کوتاه به طوری در ارتباط باشید.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im