سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G می شود TENAA تایید شده با استفاده از دو باتری, صفحه پشتیبانی می رود زندگی می کنند

به صفحه پشتیبانی برای Samsung Galaxy Z تلنگر 5G شایعه می رسند در 5 اوت رفته زندگی رسمی این شرکت کره جنوبی سایت. آن را ذکر شده در سایت با کد مدل SM-F707N که از گزارش قبلی ما می دانیم که کره جنوبی نسخه تاشو تاشو گوشی های هوشمند.

به صفحه پشتیبانی را شامل نمی شود هر گونه مشخصات از Galaxy Z تلنگر 5G اما گوشی های هوشمند گواهی شده توسط TENAA که پاک راه خود را برای راه اندازی در چین است.

Machine translated from Korean
صفحه پشتیبانی دستگاه ترجمه از کره ای

کهکشان Z تلنگر 5G خواهد شد که در مجموع شش شماره مدل و یکی که صعود صدور گواهینامه TENAA ورزشی کد مدل SM-F7070.

لیست چینی و مدارک به وب سایت سازمان نشان می دهد که Galaxy Z تلنگر 5G ورزش خواهد 1.05″ ثانویه صفحه نمایش و دو بسته باتری 2500mAh و 704mAh – به عنوان مخالف به 3,300 mAh همراه 4G نوع حمل می شود.

Samsung Galaxy Z Flip 5G support page goes live, gets TENAA certified with dual batteries

یک لیست جداگانه در TENAA با مشخصات کامل از کهکشان Z تلنگر 5G نیست قابل مشاهده نشده است اما محبوب چینی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه دیجیتال چت ایستگاه های به اشتراک گذاشته شده مشخصات که شامل یک پیکسل 865+ SoC و 6.7″اولیه صفحه نمایش AMOLED از 2636×1080-پیکسل.

ثانویه صفحه نمایش در Galaxy Z تلنگر 5G خواهد بود کوچکتر از نوع 4G, اما آن را به همان وضوح 300×112 پیکسل. علاوه بر این دوربین عکاسی از خود است به روز رسانی از 10MP به 12MP و دوربین دوگانه در راه اندازی در حال حاضر شامل یک دوربین 12MP و یکی 10MP واحد.

وزن و ابعاد و شارژ با سرعت از Galaxy Z تلنگر 5G باقی می ماند همان است که در آن 4G همتای.

منبع 1 (کره ای) منبع 2 (چینی) | از طریق 1 از طریق 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im