Samsung Galaxy Note20 صفحه نمایش به در پوش 60 هرتز سرعت رفرش تنها Note20+ می شود 120Hz

دیروز یک شایعه به ما گفت که هر دو آینده کهکشان Note20 و Note20+ خواهد از ویژگی های صفحه نمایش با 120 هرتز سرعت رفرش که حس می کند با توجه به اینکه همچنین یک ویژگی S20 خط. اما امروز همان منبع آمده است با برخی از اطلاعات جدید و آن را خوب برای طرفداران سامسونگ ارزان تر flagships و نرخ تجدید بالا پانل.

با توجه به همان راس جوان, موسس و مدیر عامل شرکت صفحه نمایش زنجیره تامین مشاوران این Note20 خواهد دست در نرخ تجدید بالا آموزش, آینده با یک صفحه نمایش است که تنها قادر به طراوت 60 بار در هر ثانیه. این Note20+ از سوی دیگر هنوز هم میله میله برای لذت بردن از آن 120Hz صافی.

جوان می گوید این اطلاعات تایید شده است توسط سامسونگ اما حتی پس از شرکت علنا ماند مادر در این موضوع شاید انجام آن را با کوچکترین خرج کردن از نمک. بنابراین به نظر می رسد مانند Note20 صفحه نمایش خواهد بود واقعی جمع و جور کردن از در Note20+ هر دو از نظر وضوح 1080p+ و p 1440+) و همچنین نرخ تجدید (60Hz در مقابل 120 هرتز).

امیدوارم همه از این به این معنی Note20 خواهد شد که قیمت بسیار پایین تر اما با توجه به آنچه اتفاق افتاده به گل سرسبد سامسونگ قیمت گذاری ما نمی خواهد نگه جمعی ما تنفس در این حال یک “مقرون به صرفه” مدل هر تعریف آن کلمه.

استدلال برای سامسونگ در حرکت است که با انجام مبادلات در مصرف برق که کاملا بزرگ هستند که عامل 120Hz صفحه نمایش ساخته شده با نسل فعلی تکنولوژی LTPS. این Note20+ باید یک پنل است که با استفاده از LTPO که جوان می گوید: “بهترین پیاده سازی برای 120Hz” اما از آن است که گران تر خواهد شد و در نتیجه اقامت محدود به ultra-premium قیمت ردیف در آغاز راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>