Samsung Galaxy Note20 فوق العاده به نظر می رسد در به بیرون درز 360 درجه تصویر

اوایل امروز, سامسونگ تایید کرد که اعلام خواهد شد 5 دستگاه جدید خود را غیر بستهای رویداد در آگوست 5. در حال حاضر با تشکر از @evleaks آخرین نشان می دهد ما یک نگاهی از نزدیک در سامسونگ کهکشان Note20 فوق العاده (نه که ما قبلا آن را دیده) در 360 درجه تصویر. این GIF را نشان می دهد این ادعا توجه داشته باشید گوشی های هوشمند به بیرون درز رنگ ظاهرا به نام “عارف برنز”.

Samsung Galaxy Note20 Ultra appears in leaked 360-degree image

در اجرا در اطراف ما می توانید ببینید که لبه های صفحه نمایش کمی خمیده. به نظر می رسد سامسونگ این کار را برای حفظ ناهنجاری فوق العاده نازک در دو طرف. صفحه نمایش به نظر می رسد هنوز هم به عنوان صاف به عنوان سامسونگ ساخته شده از کهکشان S20 صف.

Samsung Galaxy Note20 فوق العاده خواهد شد که سه گانه اصلی دوربین های دیجیتال متشکل از یک 108MP دوربین اصلی یک periscope زوم دوربین و فوق العاده گسترده ای از دوربین به عنوان به خوبی. این periscope دوربین یکی انتظار می رود باقی می ماند منحصر به فرد و فوق العاده گونه های مختلف.

Everything in Mystic Bronze: Galaxy Z Fold 2
Everything in Mystic Bronze: Note20, Buds Live and Watch3
Everything in Mystic Bronze: The Note20 Ultra again

همه چیز در عارف برنز: Galaxy Z برابر 2 • Note20 جوانه زنده و Watch3 • * * * از Note20 فوق العاده دوباره

در علاوه بر این به کهکشان Note20 صف سامسونگ در حال رفتن به اعلام Galaxy Z برابر 2, Galaxy Z تلنگر 5G, Galaxy Tab, S7 (و S7+) کهکشان دیده بان 3 و Galaxy جوانه زندگی می کنند. این رویداد آغاز و در 5 اوت در شرکت بستهای livestream رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید