سامسونگ دوباره خود را میانی صف در میانه 2019 با یک دسته جدید از کهکشان و کهکشان M گوشی های. این شرکت آغاز شده گردند و در دستگاه های چپ و راست اما ظاهرا روند خلاق تنها می تواند در بسیاری از گوشی ها به دلیل آینده کهکشان M01 هسته ای جدید نیست – آن است که کهکشان A01 هسته ای که توسط گوگل پشتیبانی از دستگاه های لیست.

Samsung Galaxy M01 Core confirmed to be renamed Galaxy A01 Core

کهکشان M01 هسته ای فقط یک نام جدید برای بازارهای مختلف آن دارای یک a01core تعیین به گوگل پایگاه داده با وجود داشتن SM-M013F شماره مدل. تلفن, اما, هنوز منتشر نشده تحت هر نام و بنابراین انتظار ما برای دیدن که رسما بود.

Samsung Galaxy M01 Core confirmed to be renamed Galaxy A01 Core

مشخصات-حکیم ما به احتمال زیاد به دنبال در یک 5.14″ صفحه نمایش TFT با شکاف, فقط ناهنجاری در بالا و پایین یک Mediatek MT6739WW چیپ ست و 1 گیگابایت RAM. تصاویر به بیرون درز قبل از آن نشان می دهد یک دوربین در پشت و یکی در جلو و آن را بعید است برای دیدن پشت پنل قابل حمل بودن برای تعویض باتری و سیم کارت ها به دلیل آن است که ارزان تر طراحی از داشتن یک unibody گوشی های هوشمند.

صحبت در مورد قیمت Galaxy A01 و کهکشان M01 برای رفتن در اطراف €120/$100, بنابراین ما باید انتظار حتی پایین تر تگ برای هسته نوع از دستگاه.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im