Samsung Galaxy برابر 2 به دست در S-Pen پشتیبانی با توجه به محدودیت های فنی

Samsung Galaxy برابر پرده برداری از آخرین سال شایع است به دریافت یک جانشین در آگوست 5, لقب کهکشان برابر 2. برا

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 خرداد 1399

Samsung Galaxy برابر پرده برداری از آخرین سال شایع است به دریافت یک جانشین در آگوست 5, لقب کهکشان برابر 2. برابر 2 بود شایعه برای به دست آوردن S Pen پشتیبانی می کند اما یک گزارش جدید بیرون آمدن از کره جنوبی ادعا می کند محدودیت های فنی مانع از که از اتفاق می افتد.

Samsung to skip S-Pen support on Galaxy Fold 2 due to technical limitations

کره ای ساز است تصمیم به حذف S-Pen پشتیبانی در کهکشان برابر 2 با توجه به دوام و مسائل مربوط به صفحه نمایش تاشو. ضخامت Galaxy Note10 صفحه نمایش است که پشتیبانی از S-Pen است 0.4 mm اما فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) استفاده شده در Galaxy Z تلنگر و به احتمال زیاد به استفاده از در برابر 2 است 0.03 mm نازک است که به اندازه کافی با دوام برای پشتیبانی از S-Pen.

حرکت صعودی در برابر 2 است گفت: به بسته 120Hz نمایش است که یک ارتقاء بیش از 60 هرتز صفحه نمایش Galaxy برابر شده است. آن نیز خواهد بود بزرگتر از برابر صفحه نمایش و وضوح تصویر بالاتر. این اطلاعات نمی آید به طور مستقیم از سامسونگ بنابراین در نظر نمی آن را خاص فقط رتبهدهی نشده است.

علاوه بر این سامسونگ است که شایعه به راه اندازی یک 256GB نوع برابر 2 در کنار 512GB مدل برای پایین آوردن قیمت با شروع از foldable smartphone. ما شنیدن بیشتر در مورد کهکشان برابر 2 به عنوان ما اینچ نزدیک به شایعه اوت 5 رونمایی کرد.

منبع (در کره)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن