Samsung Galaxy برابر 2 ممکن است در دسترس در حالی که پس از اعلام آن

سامسونگ مدت طولانی است که شایعه به برنامه ریزی برای رونمایی از Galaxy برابر 2 در presumptive اوت 5 رویداد در طی آن Note20 خانواده را نیز تبدیل به رسمی. اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند جدید بریزید ممکن است منتشر شد پس از مدت کوتاهی است که بر خلاف یادداشت جدید.

برابر 2 فرآیند توسعه نرم افزار نمی رسید و اولین نسخه از آن بوت لودر در عین حال که بدان معنی است که این نرم افزار است که به دور از آماده به نهایی شود. که در تضاد آشکار می سازد برای Galaxy Note20.

Samsung Galaxy Fold 2 may not be available for a while after its announcement

علاوه بر این از منبع دیگری می آید که اخبار تولید برای برابر 2 خواهد شد تنها در ماه آگوست شروع در هر معقول ظرفیت با “تقریبا هیچ کدام در ماه جولای”. این به این معنی است که آن را ضربه فروشگاه یا در اواخر ماه اوت یا سپتامبر اما حتی پس از آن منابع بسیار محدود خواهد بود.

این است که به دلیل محدودیت عرضه در فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) که سامسونگ استفاده خواهد شد در بالای صفحه نمایش تاشو. UTG معرفی شد در کهکشان Z تلنگر و گزارش ها در حال حاضر می گویند که UTG حجم تولید محدود خواهد شد تا سال آینده.

کهکشان برابر 2 خواهد شد و در نتیجه سخت برای به دست آوردن حداقل برای مدتی. انتظار می رود که کمی ارزان تر از سلف خود, در حالی که این برنامه شامل صفحه نمایش بزرگتر هر دو در داخل و خارج پیکسل, چیپ 865 با 5G حمایت و از 4500 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری از آن دو تقسیم سلول (در دو طرف). سامسونگ همچنین ممکن است سعی کنید آن را به آب و گرد و غبار مقاوم است.

آیا کهکشان برابر 2 باشد این دستگاه که در نهایت طول می کشد foldables اصلی? بیایید صبر کنید و ببینید.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im