Samsung Galaxy A71s 5G UW رهبری به Verizon

Verizon در حال آماده شدن برای اضافه کردن یکی دیگر از اواسط محدوده سامسونگ گوشی های هوشمند به آن 5G فهرستی کامل با پشتیبانی از آن ultrafast mmWave شبکه ، این خواهد بود یک تعبیر Galaxy A71 جز بر خلاف اعلام کرد در حال حاضر A71 5G بزرگ قرمز مدل خواهد شد توسط یک چیپ ست های مختلف و نام های مختلف.

آن را به نام کهکشان A71s 5G مدیر متناسب با آنچه به نظر می رسد ورایزون نوظهور طرح نامگذاری (دفعات بازدید: ضمیمه “5G UW” به پایان دستگاه monikers چپ و راست که در آن “UW” مخفف “UltraWideband” با نام مستعار mmWave).

Samsung Galaxy A71s 5G UW is headed toVerizon

کهکشان A71s 5G UW به خوبی ممکن است مانند یک A71 5G یا A71 اما در داخل ما به گل میمون 765 چیپ ست و نه اگزینوس. حداقل این چیزی است که شایعه شده است. اگر این تابه از آن خواهد بود که برای اولین بار Snapdragon 765 گوشی برای حمایت از mmWave 5G.

نام خود را فاش شده است از طریق برخی از های اخیر نظارتی براده به طوری که مجموعه ای در سنگ. یا نه بقیه مشخصات را با بین المللی چین A71 5G مدل باقی مانده است دیده می شود. سامسونگ و Verizon ممکن است برخی از به روز رسانی جزئی آماده به این نسخه ارزشمند از “s” پسوند.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im