Samsung Galaxy A41 برای بررسی

Samsung Galaxy A41 وارد شده در دفتر ما و ما در حال آماده سازی برای قرار دادن آن را از طریق ما نقد و بررسی دستکش بلند برای پیدا کردن اگر آن را یک ارزش خرید.

کهکشان A41 می آید در منشور له سیاه, منشور له سفید و منشور له آبی رنگ و ما با دریافت این نسخه سیاه و سفید آن نوری لرزان رنگ های رنگین کمان از زوایای مختلف.

خرده فروشی جعبه شامل معمول کاغذ بازی در کنار, گوشی, USB-C کابل و 15W آداپتور.

Samsung Galaxy A41 in for review

کهکشان A41 دارای یک بال P65 SoC در راس آن اجرا می شود اندیشه 10-بر اساس یک UI 2 خارج از جعبه. می آید در یک پیکربندی حافظه – 4GB RAM, و ذخیره سازی 64GB. اما نگران نباشید از آنجا که گوشی های هوشمند دارای یک حافظه اختصاص داده شده برای کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی گسترش است.

کهکشان A41 است ساخته شده در اطراف یک 6.1″ Super AMOLED بی نهایت-U نمایش 2400×1080-پیکسل. این یک waterdrop شکاف بالا برای 25MP selfie camera و یک اثر انگشت خوان زیر برای بیومتریک احراز هویت.

Samsung Galaxy A41 in for review

پشت کهکشان A41 که دارای یک منشور مانند الگوی خانه را به یک سه گانه راه اندازی دوربین قرار داده شده در گوشه بالا سمت چپ. این ترکیبی از یک 48MP اصلی 8MP ultrawide و 5MP عمق سنسور واحد است.

Samsung Galaxy A41 in for review

نگه داشتن بسته کامل و در حال اجرا است یک 3,500 mAh است که یک ذره کوچک امروز استانداردهای صنعت. اما اگر سامسونگ بهینه سازی شده این نرم افزار به درستی, شما هنوز هم باید به استقامت حتی با یک تلفن از آن اندازه.

Samsung Galaxy A41 in for review

بررسی ما در جریان است بنابراین چوب در اطراف برای پیدا کردن اگر این کهکشان A41 است که ارزش پول خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im