Samsung Galaxy A31 برای بررسی

چه چیزی باعث بزرگ midranger? روشن و واضح نمایش قادر به دوربین و باتری زیادی زوج با یک قدرت کارآمد چیپ ست شاید. که دقیقا همان چیزی است که سامسونگ در فکر با کهکشان A31 است که آخرین Galaxy A-series عضو می رسند در آستان ما.

Samsung Galaxy A31 in for review

بر اساس به نظر می رسد به تنهایی ممکن است آن را آسان به اشتباه آن را برای دیگری اخیر Galaxy A-عضو – این A41 و نزدیک مقایسه نشان می دهد مقدار زیادی از شباهت ها.

کهکشان A31 در واقع به ارمغان می آورد یک بزرگتر 6.4 اینچ صفحه نمایش HD ips+ صفحه نمایش سوپر AMOLED اضافی 5MP ماکرو دوربین به همراه 48MP اولیه و 5MP ultrawide بورس و beefier از 5000 میلی آمپر باتری. اینها برخی از مزایای جدی برای A31 و یک مثال روشن از پیچیده نامگذاری سیاست هایی که سامسونگ در آوردن یک سری.

Samsung Galaxy A31 in for review

واحد ما در منشور له آبی colorway و همراه با جالب پشت شیب پایان با تغییر رنگ. خرده فروشی بسته شامل روشن TPU case, سیم, گوشی, USB-C کابل و یک 15W شارژر. ساخت از A31 است پلاستیکی در طول و پشت پانل را اندکی انعطاف پذیری آن را احساس نمی کند کاملا رضایت بخش است.

Samsung Galaxy A31 in for review

مقایسه A31 به سلف خود به A30s پیدا کنیم بلندتر 20:9 نسبت ابعاد و باریک بی نهایت-U شکاف. مدیاتک Helio P65 نشسته در راس زوج با 6GB RAM, و ذخیره سازی 128GB.

بر روی کاغذ کهکشان A31 تمام گیری از یک جامد midranger اما ما را ترک خواهیم نتیجه گیری پس از بررسی کامل به اتمام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de