با عدم اطمینان در جریان این سال آن را همیشه خوب به شنیدن این که دستگاه شما به دنبال به جلو به هنوز هم در برنامه یا به این دلیل شما از طرفداران این برند به دنبال ارتقاء و یا فقط برای عشق خالص از technolgy. بنابراین ما در حال خوشحالم که سامسونگ تایید اندازی کهکشان Note20-سری Galaxy برابر 2 برای نیمه دوم این سال و در اخیر آن Q1 سال 2020 گزارش درآمد. اگر چه تایید می آید یک کمی مبهم است.

برای نیمه دوم در میان ابهامات از جمله امکان طولانی مدت همه گیر رقابت در بازار است که هوا به شدت به عنوان تولید کنندگان در تلاش برای بازیابی از ضعف در نیمه اول. این شرکت ادامه خواهد داد برای ارائه محصولات متفاوت در بخش حق بیمه با راه اندازی جدید تاشو و توجه داشته باشید مدل های.

اگر آن را برای COVID-19 شیوع ما نمی خواهد یک معامله بزرگ از این اما این بار ما در زندگی است. شایعات در مورد گوشی های که در برنامه به نظر می رسد به طور دقیق پس از آن احتمالا به جرات میتوان گفت که Galaxy Note20 و برابر 2 خواهد شد به نظر می رسد گاهی اوقات در ماه اوت.

Samsung confirms the Galaxy Note20 and Fold 2 launches on track for H2 2020

ما می توانیم می گویند این نشانه ای از ثبات و حتی در زمان جهانی همه گیر این شرکت است که هنوز هم قادر به ارائه آنچه همه در انتظار.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de