5G قطعا طول می کشد تاج برای زمان tech buzz-کلمه و سامسونگ شبکه های مشتاق به در لبه برش. آن را در حال حاضر با موفقیت کشیده-جدید شکستن رکورد سرعت در آن آزمون است.

آن را تا به حال دو مشتری دستگاه های دریافت 4.3 Gbps اوج سرعت داده, در مجموع 8.5 گیگابیت در ثانیه به طور همزمان از یک 5G سامسونگ mmWave دسترسی واحد. شاهکار بود و به طور طبیعی به دست آمده با استفاده از فرکانس بالا mmWave فن آوری که در آن چنین مجنون سرعت قابل دسترسی هستند, البته در شرایط کنترل شده. سامسونگ با استفاده از MU-MIMO تکنیک 800 مگاهرتز mmWave طیف و همچنین به عنوان حامل تجمع.

Samsung boasts record-breaking 5G mmWave speeds, across multiple devices

یک بار دیگر ما می خواهم به استرس است که این اعداد مورد نیاز بسیار به خوبی کنترل شده آزمایشگاه شرایط به جلو. mmWave تکنولوژی ثابت کرده است بسیار قابل توجه از نظر سرعت و زمان پاسخ, اما همچنین بسیار بی ثبات از نظر محدوده و ثبات اتصال با اشیاء به عنوان نازک به عنوان یک ورق کاغذ اغلب به اندازه کافی برای جلوگیری mmWave اتصال. این نوع از اصلی انتقاد nnWave شده است پایدار برای مدتی در حال حاضر. نه شمارش برخی از عجیب و غریب تئوری های توطئه ،

رسمی مطبوعاتی خلاصه مزایای بالقوه این فن آوری دستیابی به موفقیت به عنوان شرح زیر است:

با چند گیگابیت سرعت, کاربران می توانند تجربه تحول 5G خدمات تلفن همراه. اپراتورهای تلفن همراه قادر خواهد بود به ارائه جدید و غنی خدمات مانند 8K video streaming, AR آموزش از راه دور و جامع VR نهفته به عنوان به خوبی به عنوان جدید استفاده از موارد که هنوز توان تصور.

راستش کمی وجود دارد و از لحاظ عملی وجود دارد. هنگامی که ما برای اولین بار شنیده 5G ما وعده داده شده بود مقدار زیادی از مزایای فراتر از خالص با سرعت و در حالی که ما قطعا نمی خواهد ذهن کسانی که جدید استفاده از موارد هنوز به تحقق.

در یک نکته مثبت آن هنوز هم دیر نیست. فقط تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و کره جنوبی در حال حاضر 5G mmWave طیف اختصاص داده و کمتر هنوز هم واقعی شبکه تجهیزات مستقر شده اند. در دنیای واقعی گسترده تاسیسات هنوز به آمده است. در ضمن فشار توسط توسعه دهندگان برای استفاده بهتر از این می تواند یک راه طولانی بروید.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de