شرکت هواپیمایی رایان ایر برای اجرا فقط به اندازه کافی پروازها به f**k you بیش از

خود را در هفته در منورکا ضربه زدن به عقب کوکتل و snoozing در آفتاب-سونا و سپس صرف hungover شب لرز با خورشید-سک

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 اردیبهشت 1399

خود را در هفته در منورکا ضربه زدن به عقب کوکتل و snoozing در آفتاب-سونا و سپس صرف hungover شب لرز با خورشید-سکته مغزی لغو? آن را در صفحه اصلی:

دریافت خطرناکی آفتاب

این یک تعطیلات اگر شما تبدیل به یک نگرانی در سایه از رنگ صورتی و داشتن پوست شما پوسته پوسته شدگی در تکه. سخت برای رسیدن به در آب و هوا تا آزادانه اعمال ترد 'n خشک قبل از دراز کشیدن برای حداکثر سوزاند.

یک تعطیلات عاشقانه

بزرگ بپرسید هنگامی که شما نمی توانید به نزدیکی هر کسی خارج از خود و خانواده و بسیاری از افراد شما زندگی می کنند با خانواده و یا سر و دست شکسن شما shacked تا با. شاید توسعه بدون تلافی یا عمل متقابل در حسرت پستچی و خوش آمد می گوید او در یک صحنه و لباس شنا و سایه.

دریافت munted در گه باشگاه

از نو خلق کردن یک هتل عجیب و غریب در اتاق نشیمن خود را با بازی Europop در پر حجم, نوشیدن دو لیتر محلی روح سفید و از دست دادن ژاکت خود را. سپس اجرا و پرش برهنه به یک پارو استخر قبل از chucking خودتان است.

سعی کنید غذاهای عجیب و غریب

شما باید برای اختراع جدید آشپزی با استفاده از آنچه که شما باید در آشپزخانه شما, اما شما باید قادر به سنگ فرش با هم بعید است که مواد تشکیل دهنده را به یک وعده غذایی است که شما می توانید یک گاز از تماس خارجی muck' و سپس خودتان را به جای چیپس.

نوشیدن در تمام طول روز هر روز

قانون شماره یک بودن در تعطیلات است به نوشیدن محکم از لحظه ای که شما از خواب بیدار در 2pm تا زمانی که شما از عبور از استخر در 3 همانطور که آلمانی ها می رسند. مطمئن باشید که همچنین به شاش کردن همسایگان خود را تنها با برقراری ارتباط از طریق ترکیبی از فریاد های یک دانش سطحی از کلمات خارجی و بسیاری از gesticulation.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن