برای بسیاری از والدین کودکان خود را به مدرسه رفتن یک رویای دور و شما استفاده می شود تا تمام ایده های خود را برای دوستدار کودک سرگرم کننده است. در اینجا پنج پروژه اگر شما کاملا ناامید.

خوراک هر حیوانی شما می توانید پیدا کردن

شما تغذیه اردک در پارک, پس از پیدا کردن چیزهای بیشتری برای تغذیه. پرتاب fistfuls از فر چیپس در seagulls یا دیدن اگر یک سنجاب می تواند یک تخم مرغ اسکاچ. اگر شما در شهرستان زندگی می کنند وجود دارد بیمار شهری روباه و وحشتناک موش. نگران نباشید اگر آنها فرزندان خود را به اشک پشت سر هم آنها فقط گریه خود را خسته. هی تند! اوایل خواب.

‘Upcycle’ برخی از اسباب بازی

همه اسباب بازی های نیاز به نام تجاری جدید برخی فقط نیاز به یک makeover. برای مثال یک عروسک و قطع آن ، در حال حاضر آن لباس در عجیـب انتخاب لباس شما می توانید از عروسک های دیگر. در نهایت قرعه کشی یک متکبر اخم در چهره خود را با biro. Voila! فرزند خود را برای اولین بار در خیابان به خود دومینیک کامینگز عروسک.

معرفی آنها به جهان واقعی از پخت

به جای گرفتن آنها را به twee کوچک, کیک, معرفی آنها به اگزوز دنیای حرفه ای بیکر. آنها را ورز و اثبات خمیر را به مدت هشت ساعت در روز با دست های کوچک تا زمانی که آنها می توانید کامل ترد قرص و مخلوط زیتون focaccia. آنها حتی ممکن است بعد از پل هالیوود, اگر چه بدون پدر و مادر واقعا می خواهد که.

احتیاطی DIY خالکوبی

بچه های خود را در حال رفتن به دریافت خالکوبی زمانی که آنها مسن تر, آیا آن را به فرزند خود گرفتن کامل آستین با وجود اینکه نرم به عنوان shite یا دختر خود را گرفتن مستی عشق قلب در 3 درست کردن مالیا ، بنابراین خارج نشانگر قلم و آنها را تشویق به ‘تاتو’ خود را. سپس مسخره آنها را بی رحمانه به عنوان یک درس با ارزش در آنچه آن را مانند به در گه نقاشی.

عظیم چوب

در روز هر بچه دوست داشت یک چوب بزرگ است. شما می توانید فشار با نوک انگشت مسائل با آن پرتاب آن را مانند یک نیزه ضربت سخت زدن آن را در برابر یک درخت و تقریبا باید چشم خود را با آن است. عظیم چوب نیاز به بازگشت آنها به طبیعت پلی استیشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de