Redmi X TV Redmibook 16.1″ لپ تاپ به طعنه توسط Xiaomi

Xiaomi است که با داشتن یک رویداد عظیم در سهشنبه, مارس 26 هنگامی که آن را نشان می دهد مقدار زیادی از دستگاه های. ما انتظار می رود برای دیدن سه گوشی از Redmi 10X صف اما در حال حاضر این شرکت ارسال شده در های مختلف آن Weibo پروفایل بیشتر بازی فکری تائید جدید Redmi X TV با MEMC حرکت و یک لپ تاپ با 16.1″ صفحه نمایش نیز به نظر می رسد طی هفته آینده راه اندازی.

Redmi X TV teasers
Redmi X TV teasers
Redmi X TV teasers

Redmi X TV بازی فکری

تلویزیون در حال رفتن به پیوستن به Redmi Smart TV Max – هیولا 98″ تلویزیون 4K مجموعه و همچنین به 70″ Redmi تلویزیون های معرفی شده در سال 2019. این MECM حرکت ذکر شده توسط Redmi است Motion Estimation Motion Compensation و آن را جبران blur با اضافه کردن artifically تولید فریم به یک تصویری صاف و بدون تاری به تقلید 120 فریم در ثانیه صفحه نمایش.

RedmiBook 16.1'' teasers
RedmiBook 16.1'' teasers
RedmiBook 16.1'' teasers

RedmiBook 16.1″ بازی فکری

این لپ تاپ در حال رفتن به یک فوق العاده نازک قاب از صفحه نمایش – فقط 3.26 mm. این خواهد شد روی صفحه نمایش به بدن نسبت به 90% در حالی که کانونی رنگ مسيري است که گفته می شود 100 ٪ است. دیگر مشخصات شامل Ryzen 4000 پردازنده اگر چه برخی منابع مشکوک پیروز گزینه با Ryzen 5 و Ryzen 7 راه حل.

وجود دارد چهار روز دیگر تا رویداد طول می کشد محل حاضر و ما انتظار داریم Xiaomi برای حفظ اذیت کردن محصولات خود در حالی که وجود دارد این است که تنها قیمت گذاری و در دسترس بودن از چپ به اعلام روز سه شنبه.

منبع 1 • منبع 2 (هر دو در چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im