Redmi ممکن است انتشار و حتی ارزان تر 5G تلفن این ماه با Dimensity 800 SoC

Redmi مدیر کل فقط طعنه طرفداران با نام تجاری است که شرکت در مورد راه اندازی یک دستگاه در این ماه اما مشهور leakster بود سریع به فاش کردن برنامه های شرکت. با توجه به این به اصطلاح دیجیتال چت ایستگاه در Weibo Redmi در حال رفتن به اعلام یا Redmi 10X که قرار است به یک rebranded Redmi Note 9 برای بازار چین یک Redmi 9, 10 و یا هنوز بی نام Redmi تلفن طراحی شده توسط MediaTek Dimensity 800 chipset.

Redmi might release an even cheaper 5G phone this month with Dimensity 800 SoC

به دنبال بازگشت ما به یاد داشته باشید یک گزارش مدعی است که Redmi در حال برنامه ریزی برای راه اندازی ارزان ترین 5G گوشی های هوشمند و در عین حال حتی اگر اینتل بود در مورد Redmi K30i ما گمان می برند که ما در حال صحبت کردن در مورد همان گوشی را در اینجا. و چگونه با دیدن Dimensity 800 یکی از ارزان ترین 5G-فعال چیپست های اطراف آن صدا بیش از حد دور از ذهن است. شایعه شده است که گوشی را در اطراف هزینه $225 یا CNY 1,599.

در هر صورت این اشکال هیجان انگیز ماه برای Redmi بنابراین همه ما می توانید انجام دهید این است که بنشینید و منتظر باشید تا ببینید که چگونه بسیاری از گوشی های این شرکت عرضه خواهد شد و کدام یک را تاج به عنوان ارزان ترین 5G تلفن. چرا که با توجه به دیجیتال چت ایستگاه همه از گوشی های ذکر شده در بالا آماده شده بود اما همانطور که انتظار می رود این شرکت ممکن است فضای آنها را از هم جدا کنید بهتر پوشش رسانه ای.

منبع 1, 2 (چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>