Redmi K30 فوق العاده آمدن با MediaTek Dimensity و periscope selfie camera

با تشکر از XDA-توسعه دهندگان عضو kacskrzشواهد یافت شده است مورد جدید Redmi دستگاه در عرض چند خط کد در یک اخیر ساخت MIUI 12. این دستگاه در سوال این است که موسوم به سزان و این گزارش را تأیید میکند این است که “Redmi K30 فوق العاده”.

حفر بیشتر به این کد نشان می دهد که تلفن چهار دوربین در پشت و همچنین یک pop-up selfie camera. این انتظار می رود که دوربین اصلی خواهد بود 64MP سنسور اصلی اما هیچ اشاره ای به دوربین های دیگر.

Redmi K30 Pro
Redmi K30 Pro

مهم ترین قطعه از اخبار این است که این اعلام نشده Redmi دستگاه خواهد شد توسط یک پردازنده MediaTek. با توجه به 64MP دوربین بیشتر قادر به پردازنده خواهد بود ایده آل برای حمل فوق العاده رزولوشن دوربین و چیپ ست است که متناسب با این لایحه Dimensity 1000 با 5G پشتیبانی می کند.

XDA اذعان کرد که در گزارش قبلی از دیجیتال چت ایستگاه ساخته شده اشاره ای جدید Redmi دستگاه با یک 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش Dimensity 1000 چیپ ست و 64MP سونی IMX686 سنسور دوربین است که در آثار همراه با پاپ آپ دوربین عکاسی از خود. اما XDA آمده است که وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهدی از این دو گزارش به طور مستقیم مرتبط است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im