Redmi 9A و Redmi 9C برای اولین در ژوئن 30, تصاویر نشت

Xiaomi مالزی نشان داد که Redmi 9A و Redmi 9C وارد خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن. هر دو گوشی به شمار می رود بسیار مقرون به صرفه و این شرکت وعده داده شده “بزرگ باتری صفحه نمایش بزرگ” در آن پست.

Redmi 9A and Redmi 9C to debut on June 30, images leak

مشخصات Redmi 9A و Redmi 9C به بیرون درز کرد در حالی که پیش. آنها به نظر می رسد در کنار Redmi 9 و از آنجا که یک به پایان رسید تا دقیقا همانطور که ما می تواند احتمالا اعتماد گزارش دو نفر دیگر. هر دو گوشی مشابه 6.53″ ال سی دی پانل با کیفیت HD+ با وضوح (1600 x 720 پیکسل) و یک بزرگ از 5000 میلی آمپر باتری.

این Redmi 9A است گفت: به یک دوربین اصلی 13MP و نگاه به بیرون درز ارائه آن به نظر می رسد آن را به یک تک فلش LED برای نگه داشتن این شرکت در گوشه بالا سمت چپ همراه با یک عنصر طراحی که لهجه Redmi نام تجاری و تحریک کاربران برای گرفتن عکس به صورت افقی.

Redmi 9A in Black
Redmi 9A in Blue
Redmi 9A in Green

Redmi 9A در سیاه و سفید, آبی, سبز

این Redmi 9C به نظر می رسد در دو نوع یک و بدون NFC با سه دوربین اصلی (13 MP + 5 MP + 2 MP) و یکی با یک تراشه NFC است که تنها دو بورس (13 MP + 2 MP) است. ما هنوز به یاد بگیرند که یکی از اولین در مالزی فردا اما هر دو انتظار می رود که USB-C پورت 3.5 میلی متر جک صوتی و کم قیمت….

منبع | از طریق 1 • از طریق 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de