کهکشان قرمز جوانه+ رفتن به تایوان به عنوان سامسونگ انتشار آپدیت

نسخه قرمز از کهکشان جوانه+ راه اندازی در اوایل ماه مارس, اما تنها چند مناطق کردم آنها – کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا و روسیه است. در حال حاضر آنها در حال آماده سازی برای ورود به یکی دیگر از کشور تایوان.

آنها در دسترس خواهد بود در اواخر ماه آوریل از طریق Samsung رسمی فروشگاه و همچنین خرده فروشان مختلف مانند PChome MOMO و یاهو!. برچسب قیمت باقی می ماند همان رنگ های دیگر NTD 5,500.

Galaxy Buds+ in Red heading to Taiwan, Samsung releases update to improve call quality

یکی از چیزهایی است که در حال تغییر است و سرکوب سر و صدا در طول تماس – آخرین به روز رسانی (نسخه سیستم عامل R175XXU0ATD3) همراه با دو مهم رفع.

برای اولین بار این موضوع را با سر و صدا باد (که کاملا با صدای بلند در هنگام مکالمه) باید حل و فصل شود. تغییر دوم باید به بهبود کیفیت صدای محیط در هنگام مکالمه. سامسونگ همچنین بهبود ثبات از earbuds’ اتصال.

این به روز رسانی در حال حاضر نورد در کره جنوبی و انگلستان خواهد شد و به مناطق دیگر قبل از اینکه طولانی است. باز پوشیدنی برنامه برای دیدن اگر به روز رسانی به سواحل شما رسیده است.

The latest Galaxy Buds+ update improves audio quality and wind noise suppression in calls

آخرین کهکشان جوانه ها+ به روز رسانی را بهبود می بخشد و کیفیت صدا و وزش سرکوب سر و صدا در تماس های

شما می توانید از کهکشان ما جوانه+ نقد و بررسی برای جزئیات بیشتر در TWS earbuds. اگر لغو سر و صدا است که باید پس از اتمام AKG N400 (کهکشان جوانه “باقلا” قرار است در آمده با ANC بیش از حد).

منبع 1 (چینی) | از طریق 1 | منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>