Realme X50 Pro بازیکن sneaks را به اجرا Geekbench, بازی فکری, بحث خنک کننده های صوتی و بیشتر

این Realme X50 بازیکن حرفه ای خال دار شده است در حال اجرا Geekbench 4.4 – به عنوان یک تلفن بازی عملکرد بسیار م

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

این Realme X50 بازیکن حرفه ای خال دار شده است در حال اجرا Geekbench 4.4 – به عنوان یک تلفن بازی عملکرد بسیار مهم است به آن. در واقع بیشتر از دیروز بازی فکری متمرکز شده بود در آن Snapdragon 865 چیپ ست LPDDR5 RAM و UFS 3.1 سازی.

پس چگونه آن را انجام دهید ؟ آن را همسان عملکرد Realme X50 Pro 5G کاملا هیچ شگفتی در اینجا به عنوان مربوط به سخت افزار تقریبا مشابه (از UFS نسخه متفاوت است اما Geekbench نیست تست سرعت ذخیره سازی).

GeekBench 4.4 (چند هسته ای)

بالاتر و بهتر است

 • Realme X50 Player نرم افزار
  12829
 • Realme X50 Pro
  12761

GeekBench 4.4 (تک هسته ای)

بالاتر و بهتر است

 • Realme X50 Player نرم افزار
  4309
 • Realme X50 Pro
  4305

اوج عملکرد است که یک چیز پایدار عملکرد کاملا دیگری است. به این منظور Realme ایجاد کرده چند لایه راه حل های خنک کننده که شامل بخار محفظه ها و ورق های گرافیت. آنها پوشش چیپ ست به طور کامل و به کمک آن اجرای 10°C کولر. بخار اتاق را پوشش می دهد 1,821mm2 در حالی که ورق های گرافیت اضافه کردن 9 650mm2. HyperBoost خواهد اطمینان از ثبات نرخ فریم با تجزیه و تحلیل هر دو ورودی کاربر و دولت از این بازی است.

Sustained performance is ensured by an extensive cooling solution Sustained performance is ensured by HyperBoost
پایدار عملکرد تضمین گسترده ای راه حل های خنک کننده و HyperBoost

نقطه تمام از این بازیکن نسخه ارائه شاخص عملکرد در یک نقطه قیمت پایین تر – ما در حال حاضر می دانیم که به طور منظم Pro یک گوشی بزرگ اما هزینه آن CNY 3,600/€600. ما شنیده ایم که این بازی متمرکز نسخه از این گوشی را در شروع CNY 3,300 اما این شرکت است که هنوز هم نگه داشتن قیمت تحت کاری ادامه داده اند.

این نسخه تست شده در اینجا بسته بندی شده 12GB RAM است که در بالا specced مدل. که هزینه بیشتر اما TENAA نشان داد که وجود خواهد داشت تنظیمات دیگر – اعم از 6GB RAM, و ذخیره سازی 128GB به 12GB RAM و 512GB سازی.

این Realme X50 Pro بازیکن پرده برداری خواهد شد در 25 مه همراه با هشت نفر دیگر محصولات از جمله X3 سری یک تلویزیون هوشمند, یک ساعت هوشمند و بیشتر.

تا آن زمان ما بود با گرفتن لقمه از اطلاعات مانند این: بازیکن edition را به یک مرکز بازی برنامه اجازه می دهد تا شما را به مدیریت بازی و ویژگی های مربوط از یک محل مرکزی. شما قادر خواهد بود برای فعال کردن "مزاحم نشوید" ویژگی های است که مسدود کردن تماس ها و اطلاعیه ها و یا اجازه می دهد متون و پیام های دیگر را از طریق نمایش داده شده در یک پنجره کوچک با گزینه ای برای پاسخ بدون خروج از بازی.

Do Not Disturb modes Dolby Atmos and Hi-Res audio support Linear motor for haptic feedback
مزاحم نشوید حالت • Dolby Atmos و Hi-Res audio پشتیبانی • موتور خطی برای بازخورد لمسی

برای اضافه غوطه وری گوشی پک فوق العاده خطی بلندگو آن را پشتیبانی از Dolby Atmos صدا و خواهد آمد با Hi-Res audio صدور گواهینامه. علاوه بر این, یک موتور خطی را ارائه 3D بازخورد لمسی.

منبع 1 (چینی) | منبع 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب