Realme X50 بازیکن حرفه ای به نظر می رسد در TENAA با دوربین کاهش داد

Realme در حال راه اندازی یک بازی جدید گرا شاخص به نام X50 نرم افزار پلیر, on May 25. این گوشی به نظر می رسد تا حد زیادی بر اساس X50 Pro 5G دستگاه اما امروز آن را به نظر می رسد در TENAA آشکار برخی از تفاوت.

در حالی که هر دو دستگاه خواهد شد که همان رد پای چیپست و حافظه دستگاه جدید وارد خواهد شد با کمتر چشمگیر, دوربین – 48 MP اصلی تیرانداز و 16 مگاپیکسل دوربین جلو اهمیت.

Realme X50 Pro Player on TENAA
Realme X50 Pro Player on TENAA
Realme X50 Pro Player on TENAA
Realme X50 Pro Player on TENAA

Realme X50 Pro بازیکن در TENAA

این Realme X50 بازیکن حرفه ای (تصویر در زنگ قرمز در TENAA) را حفظ خواهد کرد 6.44″ پنل OLED با Full HD+ قطعنامه و یک اسکنر اثر انگشت در زیر. Realme خبره این گوشی با سه RAM, و ذخیره سازی گزینه های – 6/8/12 GB و 128/256/512 GB بود.

چهار-cam ترکیبی در پشت خواهد بود 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP. برای مقایسه اصلی X50 نرم افزار وارد با 64 MP اصلی + 12 MP تله + 8 MP ultra-wide + 2 MP عمق تیرانداز. از آنچه در آن مانند به نظر می رسد Realme است انصراف لنز زوم و جایگزینی آن با یک ماکرو تیرانداز.

Original Realme X50 Pro 5G
اصلی Realme X50 Pro 5G

مقابل دوربین نیز جمع و جور کردن – از 32 MP اصلی + 8 مگاپیکسل فوق العاده گسترده ای ما در حال رفتن به 16 MP + 2 MP – ثانویه به احتمال زیاد فقط یک عمق یاور.

Realme بدیهی است که کاهش هزینه ها در بخش دوربین اما ما انتظار X50 بازیکن حرفه ای به واقع ارائه افزایش عملکرد. این Realme UI است که احتمالا رفتن به آمده تا با برخی بوستر که تخصیص تمام RAM, و ذخیره سازی برای اهداف بازی, در غیر این صورت به عنوان آن را نمی خواهد حس بسیار را به جمع و جور کردن یک تلفن در حالی که ترویج آن به عنوان یک “بازی هیولا”.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>