Realme در حال آماده سازی برای نسل بعدی آندروید و اعلام کرده است که استخدام سنج برای آندروید 11 در X50 Pro شاخص به عنوان وعده داده شده در ماه گذشته. بسته خواهد شد و بر اساس Realme UI و نمی خواهد با تمام سهام آندروید ساخته شده است در ویژگی ها و پس از آن در مراحل بسیار اولیه این شرکت خواسته است تنها برای توسعه دهندگان با تجربه.

Realme X50 Pro starts recruiting testers for Android 11 Beta

همه آزمایشکنندگان بتا را مجبور به فلش رام گوشی تا مردم با کمی به هیچ تجربه باید مانع Realme گفت: این راه خیلی زود به صورت پایدار به اندازه کافی تجربه کاربر. در حال حاضر خودکار تابع زمان است که هنوز هم کار نمی کند بنابراین دستی زمان بندی مورد نیاز است. برخی از عملکرد سیستم در حال کار و رابط کاربری است که “کمتر از مطلوب”.

در بالا از آن برنامه ممکن است به درستی کار نمی کند و سیستم ممکن است “برخی از ثبات مشکلات”. در صورتی که متوقف نمی شود شما بررسی کنید اگر شما درست شماره مدل RMX2076 با آخرین آندروید 10 نسخه RMX2076PU_11.یک.25. Realme ارائه بسته های هر دو برای آخرین به روز رسانی سیستم عامل و به روز رسانی به آندروید 11 بتا 1 و همچنین عقبگرد گام برای آندروید 10 اگر مردم راضی نیستند با تجربه.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de