Realme سازمان دیده بان بررسی

Realme عرضه به عنوان یک گوشی هوشمند با نام تجاری مه 2018 اما آن را به سرعت در حال گسترش اکوسیستم آن به تازگی. این شرکت با راه اندازی اولین TWS گوشی جوانه هوایی در ماه دسامبر گذشته پس از آن اولین smartband, Realme گروه در ماه مارس و پس از آن برای اولین بار تلویزیون های هوشمند و ساعت هوشمند در ماه مه که به سادگی به نام Realme تلویزیون و Realme سازمان دیده بان.

این Realme سازمان دیده بان نگه داشته است در مرکز Realme را AIoT اکوسیستم و در آینده از آن خواهد شد قادر به کنترل چندین AIoT دستگاه های تصفیه کننده هوا, هوشمند, لامپ هوشمند و بلندگوهای بدون نیاز به یک گوشی هوشمند است.

Realme Watch Review

قیمت €55/INR3,999 ($53) این Realme دیده بان همراه با 1.4″ رنگ صفحه نمایش لمسی, برنامه, تماس, اطلاعیه ها, فعالیت های ردیابی IP68 آب و گرد و غبار مقاومت و 24 ساعته ضربان قلب نظارت است. همچنین ویژگی های یک SpO2 مانیتور که اقدامات خود را به سطح اکسیژن خون. من با استفاده از Realme سازمان دیده بان برای بیش از یک ماه و من آماده ام به شما مختصر و مفید از آن در زندگی واقعی عملکرد.

Realme سازمان دیده بان مشخصات

 • صفحه نمایش: 1.4″, 320×320 پیکسل رنگ صفحه نمایش تراکم پیکسلی 323ppi, 2.5 D گوریل شیشه ای 3
 • تسمه: انفصال سیلیکون تسمه 20 میلی متر عرض 164-208mm طول قابل تنظیم
 • ویژگی ها: زمان واقعی مانیتور ضربان قلب و خون و سطح اکسیژن مانیتور IP68, امتیاز, خواب, ردیابی, ورزشی, ردیابی, گام, ضد, مدیتیشن, هوشمند, اطلاعیه ها, بیکار, هشدار, نوشیدنی, یادآوری, تلفن یاب, پیش بینی آب و هوا موسیقی و کنترل دوربین
 • ورزش حالت: آزاد, اجرای, داخلی, اجرا, پیاده روی, هوای آزاد, چرخه, قدرت, آموزش, فوتبال, بسکتبال, یوگا, کریکت, ظرفیت هوازی بدمینتون و سالن چرخه بیضوی و تنیس روی میز
 • سنسور: PPG نوری ضربان قلب سنسور SpO2 سنسور شتاب سنج 3 محور روتور موتور لرزش
 • اتصال: بلوتوث 5.0 سازگار با اندروید 5.0+
 • باتری: 160 میلی آمپر ساعت
 • رنگ: سیاه و سفید, آبی, قرمز و سبز
 • ابعاد: 36.5 x 11.8 x 256 mm
 • وزن: 31 گرم

طراحی

این Realme سازمان دیده بان دارای یک طراحی بسیار ناچیز است یادآور دیده بان اپل. آن را تا پایان براق و در سمت راست آن چند کاربردی دکمه های فیزیکی با لهجه. آن را ارائه می دهد بازخورد مناسب و معقول و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نوبه خود روشن/خاموش کردن صفحه نمایش بروید و power on/off ساعت هوشمند است. این دکمه ایجاد برخی از سر و صدا در هنگام فشرده که باعث می شود من سوال دوام آن است.

این Realme سازمان دیده بان وزن آن فقط 31 گرم ساخت آن را ایده آل برای پوشیدن در شب برای خواب ردیابی است. آن انفصال سیلیکون تسمه نیز بسیار راحت و با دوام. آنها 20mm گسترده و قابل تنظیم طول 164-208mm. اما طراحی آنها گاهی اوقات باعث می شود فرآیند پوشیدن این ساعت هوشمند بسیار دست و پا گیر.

Realme Watch
Realme Watch

Realme دیده بان

تسمه ارائه شده در سیاه و سفید و آبی و قرمز و سبز رنگ و دو نوع طراحی – کلاسیک و مد. سابق در دسترس است تنها در رنگ سیاه و سفید می آید و همراه با Realme سازمان دیده بان در حالی که دومی می رسد در تمام چهار سایه و باید به طور جداگانه خریداری کرد.

این Realme دیده بان IP68 certified معنی شما می توانید آن را در حمام و آن را می پوشند در حالی که شنا کردن اما مانند Realme گروه Realme پخش نمی کند آهنگ شنا بنابراین شما نمی توانید هر گونه اطلاعات در مورد عملکرد خود را.

Smartwatch بسته 1.4″ رنگ صفحه نمایش لمسی و در زیر آن است Realme آرم. آن را ندارد به وضوح قابل مشاهده است بیشتر از زمان ساخت ما سوال نیاز به آن را قرار داده وجود دارد در وهله اول. Realme کرده اید می تواند اجتناب شود که به ناهنجاری های کوچکتر و بسته یک صفحه نمایش بزرگتر.

Realme Watch Review

اطراف پشت ما شارژ, پین, PPG نوری ضربان قلب سنسور و سنسور SpO2. اینها مرتب داخل کمی بالا بشقاب مدور است که تضمین می کند این سنسور مناسب را در تماس با پوست برای اندازه گیری دقیق و بدون دوده انباشته شده در طول زمان.

Charging pins, PPG optical heart rate sensor, and SpO2 sensor on Realme Watch
شارژ پین PPG نوری ضربان قلب سنسور و سنسور SpO2 در Realme دیده بان

نمایش

این Realme تماشای بسته 1.4″ رنگ صفحه نمایش لمسی از 320×320 پیکسل با وضوح. این اوج روشنایی 380 nits می آید و با حفاظت از 2.5 D, کورنینگ گوریل شیشه ای 3.

صفحه نمایش این Realme سازمان دیده بان به نظر می رسد کاملا خوب داخل خانه حتی در 10 درصد روشنایی اما خارج از منزل شما نیاز به خم کردن روشنایی تمام راه را تا 100% قادر به دیدن بر روی صفحه نمایش محتوا. حتی در حداکثر روشنایی آن را می شود کمی دشوار است برای دیدن مطالب زیر نور خورشید اگر صفحه نمایش پوشیده شده است با اثر انگشت و لکه.

Realme Watch Review

از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد روشنایی لازم به ذکر است که بر خلاف Realme گروه Realme سازمان دیده بان را پشتیبانی نمی کند شب تنظیم روشنایی در Realme لینک برنامه به این معنی شما باید به صورت دستی کاهش روشنایی در شب و سپس افزایش آن در طول روز است. این است که واقعا ناخوشایند و ما امیدواریم که Realme می افزاید: شب روشنایی ویژگی به سازمان دیده بان به زودی.

این Realme سازمان دیده بان در حال حاضر پشتیبانی از مجموع 12 چهره دیده بان با یک پیش فرض نمایش زمان و تاریخ آب و, مراحل, ضربان قلب و کالری سوخته. سطح باتری را می توان با راست ضربه تند وشدید زدن بر روی صفحه اصلی است که همچنین ارائه میانبر سریع برای DND بلند مچ دست برای بیدار کردن صفحه نمایش روشنایی و حالت صرفه جویی در قدرت.

Realme می گوید بیش از 100 چهره دیده بان خواهد شد نورد از طریق OTA اما هیچ بازه زمانی ارائه شده است که. در حال حاضر این ساعت هوشمند می توانید نگه دارید تا حداکثر شش چهره دیده بان در هیئت مدیره و این را می توان هر زمان که شما می خواهید از طریق Realme Link برنامه. شما نمی نیاز به برنامه اگر شما می خواهید به تغییر ساعت در این ساعت هوشمند است. شما می توانید انجام دهید که از ساعت هوشمند خود را با طولانی با فشار دادن بر روی صفحه اصلی و انتخاب سازمان دیده بان چهره شما می خواهم.

Realme Watch currently supports 12 watch faces
Realme Watch currently supports 12 watch faces

Realme سازمان دیده بان در حال حاضر پشتیبانی از 12 چهره دیده بان

شایان ذکر است که بر خلاف برخی از دیگر ساعت های هوشمند در محدوده قیمت های Realme تماشای نمی آید با یک برنامه ریزی watch face اما Realme به من گفت که آن را به ارائه این قابلیت با یک به روز رسانی های آینده.

این Realme دیده بان همراه با یک
هوشمند اعلان ها از ویژگی های که به شما هشدار از تماس های دریافتی و اس ام اس و همچنین اطلاعیه از برنامه های دیگر نصب شده بر روی جفت گوشی های هوشمند. و همچنین بلند کردن مچ دست برای بیدار کردن صفحه نمایش از ویژگی های که بر روی صفحه نمایش زمانی که شما در بالا بردن مچ دست خود را. این کار عمدتا خوب اما بر خلاف Realme گروه شما نمی توانید آن را به نوبه خود روشن/خاموش به طور خودکار در یک زمان داده شده است. آن نیاز به فعال/غیر فعال از Realme تماشای دستی است که کاملا یک کار سخت و طاقت فرسا.

نرم افزار

مانند Realme گروه Realme سازمان دیده بان نیز متکی به Realme لینک برنامه به راه اندازی و اداره می شود. این برنامه در حال حاضر تنها در دسترس برای کاربران آندروید و هیچ کلمه ای در زمانی که از آن خواهد آمد به iOS.

Realme Watch Review

این جفت شدن روند Realme سازمان دیده بان شبیه به Realme گروه و شما می توانید از تصاویر زیر برای به دست آوردن یک ایده بهتر از ساعت هوشمند تنظیمات گزینه های در Realme Link برنامه.

Realme Watch settings in Realme Link app
Realme Watch settings in Realme Link app
Realme Watch settings in Realme Link app
Realme Watch settings in Realme Link app

Realme تماشای تنظیمات در Realme لینک برنامه

UI از Realme سازمان دیده بان بسیار تمیز و ساده اما تنبل در زمان. کش رفتن بر روی صفحه اصلی می دهد دسترسی به اطلاعیه و یکی در سمت راست ارائه تنظیمات سریع و کشیدن به چپ فراهم می کند اطلاعات در مورد آب و هوا دیشب خواب روزانه ضربان قلب و همچنین روزانه تعداد گام و کالری سوخته.

کشیدن بر روی صفحه اصلی و ارائه گزینه های مختلف که شامل تمرین, SpO2, ضربان قلب, سوابق فعالیت و خواب و موسیقی و دوربین Find My Phone, مدیتیشن, زنگ, کرونومتر, آب و هوا و تنظیمات. یکی از آخرین اجازه می دهد تا شما با سرهم بندی کردن مزاحم نشوید, بالا بردن به از خواب بیدار ضربان قلب نظارت فرمت زمان روشنایی صفحه نمایش و ارتعاشات شدت در میان چند نفر دیگر.

Realme Watch Review

کسانی که استفاده کرده ایم Realme گروه متوجه خواهد شد که تنظیمات برای زنگ دند و بلند کردن مچ دست برای بیدار کردن صفحه نمایش منتقل شده اند از Realme لینک برنامه به Realme سازمان دیده بان. ما صحبت کردیم به Realme در مورد این و گفته شد که این شرکت نقل مکان کرد و این ویژگی ها به ساعت هوشمند پس از آن یک صفحه نمایش بزرگتر از Realme گروه است که باعث می شود آن را آسان تر برای کاربران برای سفارشی کردن آنها را.

ویژگی ها و عملکرد

این Realme دیده بان مانند Realme گروه همراه با زمان واقعی ضربان قلب نظارت بر, ردیابی خواب مرحله مقابله با نوشیدن یادآوری بیحرکت یادآوری حالت ورزشی و هوشمند, اطلاعیه ها و ویژگی های جدید عبارتند از: سطح اکسیژن خون مانیتور مدیتیشن آرامش بخش و کنترل دوربین.

این Realme سازمان دیده بان نیز از ویژگی های آب و هوا پیش بینی کنترل موسیقی و تلفن یاب که نورد از برای Realme گروه در ماه آوریل است.

اجازه دهید بحث در مورد ضربان قلب نظارت ، این Realme دیده بان همراه با PPG نوری ضربان قلب سنسور واقع در پشت مانند Realme Band اما این بار آن را عرضه Goodix.

Realme Watch Review

من در مقایسه با ضربان قلب نظارت بر Realme دیده بان با کمی گران تر Amazfit Bip S و ارزش را بیشتر از زمان. شما می توانید اندازه گیری نبض به صورت دستی از Realme سازمان دیده بان و یا آن را اندازه گیری به صورت خودکار در فاصله 5 دقیقه 10 دقیقه 20 دقیقه یا 30 دقیقه. شما همچنین گزینه هایی برای تنظیم آستانه برای بالا و پایین ضربان قلب برای دریافت هشدار اگر نبض خود را باقی می ماند در بالا یا زیر آستانه برای 10 دقیقه. شما می توانید یک نگاه سریع در نبض خود داده ها را برای روز جاری در ساعت هوشمند خود را و جزئیات بیشتر را می توان در Realme Link برنامه.

Realme Watch can measure heart rate manually and automatically
Heart rate data
Heart rate data

Realme سازمان دیده بان می تواند اندازه گیری ضربان قلب به صورت دستی و خودکار

این Realme دیده بان همراه با یک سنسور SpO2 واقع در پشت آن اندازه گیری سطح اکسیژن در خون شما. بر خلاف ضربان قلب نظارت بر این سطح اکسیژن خون اندازه گیری نشده است به طور خودکار در یک فاصله معین و شما باید به صورت دستی شروع آن را از ساعت هوشمند است. تمام داده های نمایش داده شده در Realme لینک برنامه همراه خود را با سطح اکسیژن خون محدوده متوسط آن و تعداد دفعات آن اندازه گیری شد. اما توجه داشته باشید که این اطلاعات تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای مرجع و Realme توصیه می کند در برابر استفاده از آن به عنوان پایه ای برای تشخیص و درمان است.

Blood oxygen level data in Realme Link app
Blood oxygen level data in Realme Link app

سطح اکسیژن خون داده در Realme لینک برنامه

حرکت به خواب ردیابی Realme سازمان دیده بان به صورت خودکار اندازه گیری کیفیت خواب شما فراهم می کند دسترسی سریع به داده ها بر روی ساعت هوشمند است. آن را نیز ارائه داده ها در فرم های گرافیکی در Realme لینک برنامه و به شما می گوید زمانی که شما سقوط در خواب و بیدار شد و مجموع ساعات خواب شکسته به خواب عمیق, نور, خواب REM و بیدار است. با این حال پیگیری است حشره دار در حال حاضر و در بسیاری از موارد این ساعت هوشمند فکر من بیدار بود وقتی که من نبودم.

Sleep data with sleep heart rate
Sleep data with sleep heart rate

داده ها خواب با خواب ضربان قلب

هوشمند اعلان ها از ویژگی های این نسخهها کار به همان شیوه به عنوان آن را در Realme Band – شما دریافت هشدار برای تماس های دریافتی و اس ام اس و اطلاعیه ها از دیگر برنامه های نصب شده بر روی جفت گوشی های هوشمند.

در ابتدا Realme سازمان دیده بان تنها می تواند نشان دهد یک اطلاع رسانی اما پس از یک به روز رسانی OTA این ساعت هوشمند را نشان می دهد تا 10 اطلاعیه ها. و مانند Realme گروه Realme سازمان دیده بان نیز نمی نمایش اطلاعیه ها با آیکون از برنامه های بسیاری – حتی آنهایی که محبوب مانند Instagram که ذکر شده در این شرکت مواد بازاریابی. علاوه بر این اطلاعیه نیستند نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش زمانی که یکی از 14 ورزش است حالت روشن و یا کنترل موسیقی روی صفحه نمایش باز است اما با دومی شما می توانید دکمه عقب و بررسی اطلاعیه از مرکز اطلاع رسانی.

Incoming Call alert
App Notification alerts
App Notification alerts

تماس های دریافتی هشدار • هشدار هشدار از طریق برنامه

پیمایش از طریق اطلاعیه نیست همیشه یک تجربه صاف از ساعت هوشمند اغلب ثبت تصادفی لمس و باز اطلاع رسانی شما ممکن است علاقه مند. و برای خروج از مرکز اطلاع رسانی شما باید به پایین حرکت تمام راه را برای همه روشن را فشار دهید و سپس کش رفتن به بالا که همیشه کار نمی کند و شما در نهایت باز اطلاع رسانی, اما خوشبختانه, شما می توانید خروج از مرکز اطلاع رسانی با استفاده از دکمه های فیزیکی از ساعت هوشمند است.

علاوه بر این هیچ راهی برای پاسخ به اطلاعیه از Realme سازمان دیده بان در حال حاضر و معلوم نیست اگر Realme خواهد کرد که رول کردن پاسخ سریع برای ساعت هوشمند از شرکت هندی مدیر عامل Madhav Sheth ماه گذشته گفت که این قابلیت هنوز در حال ارزیابی است.

صحبت کردن در مورد ورزش ردیابی Realme دیده بان همراه با مجموع 14 ورزش, حالت, که شامل, هوای آزاد, اجرای, داخلی, اجرا, پیاده روی, هوای آزاد, چرخه, قدرت, آموزش, فوتبال, بسکتبال, یوگا, کریکت, ظرفیت هوازی بدمینتون و سالن چرخه بیضوی و تنیس روی میز. آخرین پنج آنهایی که جدید معرفی شده توسط Realme.

Badminton
Indoor Cycle/Spinning
Elliptical
Table Tennis

بدمینتون • چرخه سرپوشیده/نخ ریسی • بیضوی • تنیس روی میز

ظرفیت هوازی است که اساسا یک VO2 Max آزمون است که شما نیاز به یک فضای اجرا برای 12 دقیقه در حالی که دیگر چهار توضیحی است. شما می توانید سابقه تمرین خود را برای هفته جاری در Realme دیده بان با برخی از داده ها است که نشان داده شده در Realme لینک برنامه برای برخی از دلیل. برای مثال پیاده روی حالت را ضبط خود را در اوج ضربان قلب و سرعت متوسط و سرعت متوسط و میانگین وزن و صفحه نمایش است که اطلاعات در سوابق فعالیت های بخش در smartwatch اما نه در Realme Link برنامه.

Walk mode data in Realme Link app

راه رفتن حالت داده ها در Realme لینک برنامه

مراحل counter کامل نیست و تعداد برخی از مراحل اضافی است که اغلب مورد با تناسب اندام انتقالها اما لازم به ذکر است که Realme سازمان دیده بان شمارش مراحل در هنگام رانندگی. من همچنین متوجه شدم که Realme تماشای نمی رکورد فاصله در حالت ورزشی مانند پیاده روی اگر GPS با زوج های هوشمند قطع شده است.

این Realme سازمان دیده بان همچنین می آید با یک ویژگی به نام مراقبه کمک می کند که شما با آرامش و بازدم. آن را از smartwatch و شما می توانید مدت چهار گزینه – 1 دقیقه 3 دقیقه 5 دقیقه و 10 دقیقه است. در پایان جلسه ساعت هوشمند خود را نشان می دهد ضربه در دقیقه است اما داده ها نیست ثبت شده و نشان داده شده در Realme Link برنامه.

دیگر ویژگی های بهداشتی در Realme تماشای شامل بیحرکت یادآوری و نوشیدنی یادآوری. سابق به یاد شما را به بلند شدن و حرکت در حالی که دومی به یاد شما را به ماندن هیدراته با نوشیدن آب است. شما را وادار به انتخاب یادآوری فرکانس برای هر دو امکانات, اما Realme ساخته شده است که یک تغییر کوچک به نوشیدن reminder – شما نمی توانید به را انتخاب کنید به روز هنگامی که شما می خواهید به یادآوری شود برای نوشیدن آب که ممکن بود با Realme گروه است.

Sedentary Reminder
Drink Reminder

بیحرکت یادآوری • نوشیدن یادآوری

در نهایت ما باید پیش بینی آب و هوا و تلفن یاب که توضیحی و همچنین کنترل دوربین و کنترل موسیقی – سابق اجازه می دهد تا شما را به استفاده از Realme سازمان دیده بان به عنوان یک کنترل از راه دور دکمه شاتر برای تلفن خود را در حالی که دومی اجازه می دهد تا شما را به بازی/توقف موسیقی تغییر آهنگ و تنظیم حجم. همچنین کار با YouTube فیلم ها آزاد.

Phone Finder
Camera Control

Phone Finder • کنترل دوربین

قبل از من قرار دادن تا بررسی عملکرد از Realme تماشای من می خواهم به نقطه ای از مسائل مربوط به اتصال smartwatch خدشه است ، پس از Realme دیده بان وصل با جفت گوشی شما باید برای باز کردن Realme لینک برنامه ضربه بزنید در Realme سازمان دیده بان گزینه و ضربه تند وشدید زدن پایین برای همگام سازی چند بار قبل از این ساعت هوشمند در واقع در ارتباط با تلفن به دریافت اطلاعیه ها. این اغلب در زمان یک زن و شوهر از دقیقه و مانع تجربه کلی با Realme سازمان دیده بان.

عمر باتری

این Realme سازمان دیده بان کشتی ها با یک 160mAh باتری است که این شرکت می گوید می تواند ارائه هفت روز استقلال با ضربان قلب نظارت روشن و نه روز بدون آن.

در آزمایش Realme سازمان دیده بان به طول انجامید چهار روز به طور متوسط با روشنایی صفحه نمایش در 20% لرزش شدت مجموعه به بالاترین و بیش از 100 اطلاعیه در طول روز که فراموش اضافی مصرف برق از ساعت هوشمند بلرزد هر بار که شما یک هشدار از طریق. این همچنین شامل حدود 80 دقیقه پیاده روی و توجه داشته باشید که مسافت پیموده شده خود را متفاوت خواهد بود بسته به مدت و نوع تمرین خود را.

Realme Watch with its circular charger
Realme دیده بان با آن دایره شارژر

همچنین شایان ذکر است که هنگامی که باتری نرخهای زیر 10% شارژ شما نمی توانید اندازه گیری ضربان قلب به صورت دستی اما برای برخی از دلیل این ساعت هوشمند را نگه می دارد اندازه گیری نبض به صورت خودکار. آن را حتی به شما اجازه می دهد خود را اندازه گیری میزان اکسیژن خون با SpO2 نظارت بر.

به آب تا باتری Realme تماشای کشتی های کوچک دایره ای شکل و شارژر است که این شرکت به ما گفت می توانید با پر کردن سلول از تخت به 100% در حدود 2.5 ساعت است. اما ما شارژ آزمون نتایج متفاوتی به همراه داشت.

این ساعت هوشمند در زمان 2 ساعت و 45 دقیقه به رفتن را از صفر به 100% و 5 ساعت و 21 دقیقه از 3 ٪ به 100 ٪ و 3 ساعت و 42 دقیقه به رفتن از 4% به 100%. ما صحبت کردیم به Realme محصول تیم در مورد این و آنها به این نتیجه رسیدند که واحد من ناقص بود و حمل می شود اما من نمی توانستم به باتری به طور کامل تخلیه برای یک بار در آزمون در زمان نوشتن این پس خواهیم بررسی به روز رسانی هنگامی که ما به پایان آزمون در واحد جدید.

حکم

این Realme دیده بان خوب به دنبال ساعت هوشمند است که بسیار سبک وزن است و می آید با ویژگی های مانند IP68 گرد و غبار و مقاومت در برابر آب و SpO2 مانیتور برای اکسیژن خون برای اندازه گیری سطح و موسیقی و کنترل دوربین. اما این ساعت هوشمند دارای سهم عادلانه خود را از مسائل. فضای دید صفحه نمایش آن نیست چشمگیر و خواب ردیابی است همچنین حشره در حال حاضر. علاوه بر هوشمند اعلان ها از ویژگی های است که کمتر از ستارهای در حال حاضر و این ساعت هوشمند تنها پشتیبانی از دستگاه های آندروید.

Realme Watch Review

بنابراین Realme تماشای ارزش پول خود را? خوب Realme تماشای اولین نسل از ساعت هوشمند این شرکت است و ما واقعا نمی شد انتظار آن برای رفت و برگشت ما را پای ما. علاوه بر بسیاری از مسائل مربوط به این ساعت هوشمند است راست, در حال حاضر چیزی Realme می توانید ثابت با به روز رسانی نرم افزار. بنابراین اگر شما صبر و شکیبایی برای Realme به کدو اشکالات و یا قصد سرمایه گذاری در این شرکت اکوسیستم شما می توانید خرید Realme Watch اما اگر که مورد Amazfit Bip S با توجه به ارزش است. آن را کمی گران تر است اما ارائه می دهد به طور کلی بهتر است تجربه از Realme سازمان دیده بان. ما نشر ما Amazfit Bip S نقد و بررسی به زودی بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگه کردن خرید خود را برای چند روز.

جوانب مثبت

 • طراحی
 • سبک
 • IP68 امتیاز
 • SpO2 مانیتور

منفی

 • نمایش
 • خواب ردیاب حشره دار
 • اطلاعیه های هوشمند نیاز به بهبود
 • به مسائل مربوط به اتصال
 • برخی از تمرین داده است که تنها در دسترس بر روی smartwatch برای مدت زمان محدود
 • بدون سیستم عامل iOS پشتیبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im