Realme V5 طعنه با پانچ سوراخ صفحه نمایش و 48MP چهار دوربین

در اوایل این هفته Realme طعنه یک گوشی هوشمند جدید صف و دیروز شرکت طعنه یک گوشی هوشمند جدید با پشتیبانی از چهار دوربین نصب بر روی پشت. در حال حاضر ما می دانیم آن را به نام V5 که برای اولین بار گوشی های هوشمند جدید در V صف.

Realme این اطلاعیه با به اشتراک گذاشتن تصاویر V5 در Weibo که نشان می دهد گوشی های هوشمند را بسته پانچ سوراخ نمایش پیکسل, و, ورزش, چهار دوربین در پشت مرتب در وارونه L شکل در داخل یک مستطیل جزیره است. این اولین بار است که ما در حال دیدن این دوربین طرح در Realme گوشی های هوشمند.

Realme V5 teased with a punch hole display and 48MP quad camera

عقب دوربین به همراه یک فلش LED و همچنین متن بالای آن که به تایید اولیه دوربین روی V5 را 48MP سنسور. پانل پشت گوشی که به نظر می رسد ساخته شده از شیشه و مات بزرگ Realme نام تجاری شبیه به آنچه که ما دیده ایم در Narzo 10A.

این Realme V5 دارای یک اثر انگشت خوان در سمت راست تعبیه شده در دکمه پاور با حجم چوب زیر گهواره و شیار سیم کارت قرار گرفته در سمت چپ.

Realme V5 teased with a punch hole display and 48MP quad camera

Realme نشده آشکار هر گونه مشخصات V5 نشده اما گفته می شود RMX2121 که کشف شد در TENAA ماه گذشته بود و معتقد بود که در X3 Pro. اما در حال حاضر که Realme نشان داده است طراحی V5 ما انتظار داریم آن را به رها کردن بیشتر بازی فکری در روزهای آینده آشکار بیشتر در مورد گوشی های هوشمند.

منبع 1 منبع 2 (هر دو در چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید