Realme Narzo 10A دست بررسی

مقرون به صرفه تر عضو جدید Realme Narzo سری است که با ما امروز. به عنوان شما ممکن است در حال حاضر برداشت Realme Narzo 10A تا حد زیادی بر اساس سه گانه دوربین نسخه Realme C3 اما آن را با یک توپر عقب جدید پنل های این شرکت نام در حروف بزرگ.

Realme Narzo 10A hands-on review

گوشی هنوز ساخته شده در اطراف یک 6.5-inch IPS LCD با 720 x 1600px قطعنامه و مینیمالیستی شکاف در بالا. در داخل آن نشسته است یک دوربین 5MP با f/2.4 و لنز.

Realme Narzo 10A hands-on review

در داخل ما MediaTek Helio G70 چیپ ست با 3GB رم و 32GB حافظه داخلی است.

Realme Narzo 10A hands-on review

عطف به ما سه نفر از دوربین های دیجیتال – یک دوربین 12MP واحد اصلی با f/1.8 دیافراگم 2MP ماکرو دوربین با f/2.4 aperture و 2MP سنسور عمق.

Realme Narzo 10A hands-on review

یکی از ویژگی های کلیدی این گوشی بزرگ از 5000 میلی آمپر باتری آن نیز می توان برای شارژ دستگاه های دیگر. شارژ تلفن خود را در حالی که هر چند به عنوان تنها پشتیبانی از استاندارد 10W شارژ بیش از مورخ microUSB connector. این 2020 و ما هنوز در حال گرفتن همراه با منسوخ microUSB.

Realme Narzo 10A hands-on review

پشت دستگاه است که چه چیزی تغییر کرده است. آن را مات به جای براق و بزرگ Realme کتیبه در سراسر پانل. این یکی از کسانی که آن را دوست دارم یا از آن متنفرم, طراحی, عناصر, اما وجود دارد هیچ انکار آن را به راحتی ایستاده در یک جمعیت بسیار مشابه به دنبال گوشی های.

Realme Narzo 10A hands-on review

معمولی اثر انگشت خوان نصب شده در پشت احساس روح و پاسخگو است.

Realme Narzo 10A hands-on review

دکمه احساس کمی سفت اما آن می تواند با توجه به گوشی که با نام تجاری جدید. و از آنجا که این دستگاه جدید ما کمی شگفت زده برای دیدن تلفن لکنت زبان در هر حال حاضر و پس از آن. این احتمال وجود دارد که این نرم افزار نیاز به برخی از لهستانی به عنوان حتی اگر MediaTek G70 است که هیچ نیروگاه آن را قطعا باید به اندازه کافی به درایو صفحه نمایش 720p.

Realme Narzo 10A hands-on review

هنوز هم آن را نشان می دهد تا چه حد صنعت گوشی های هوشمند آمده است: دیدن چگونه این نوع از تلفن را می توان برای INR8,499 (معادل €100). قطعا آن را از رسیدن به نیازهای هر کاربر قدرت, اما آن را قطعا پتانسیل زیادی برای کسانی که نیاز به یک تلفن ارزان برای ارتباطات و برخی رسانه های اجتماعی در حال دیدن سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>