Realme راه اندازی هشت محصولات جدید در 25 مه CMO teases جدید گوشی های هوشمند

Realme فقط پرده برداری از دو Narzo سری گوشی های هوشمند لقب Narzo 10 و Narzo 10A. در حال حاضر این شرکت قصد دارد به دنبال که با راه اندازی هشت محصولات جدید در 25 مه در چین است.

راه اندازی رویداد خواهد شد در جریان آنلاین شروع 2PM به وقت محلی (6 صبح UTC).

Realme نمی کند به صراحت ذکر است که دقیقا چه چیزی از آن را برای رفتن به پرده در مارس 25, اما این پوستر به اشتراک گذاشته شده توسط گوشی چینی ساز در Weibo شامل یک گوشی هوشمند یک بانک قدرت و واقعا بی سیم earbud.

سفید-رنگی چینی متن در تصویر ترجمه برای “شکسته ابعاد جرات به بازی” است که می تواند یک اشاره که گوشی های هوشمند خواهد بود gaming-oriented.

Realme launching eight new products on May 25, CMO teases new smartphone

در یک پست جداگانه, Realme خود را معرفی کرد اولین بار دو بعدی زن مدیر محصول که یک “مجموعه ای از زیبایی و حکمت” (ماشین ترجمه شده از چینی). شما می توانید ببینید او با پوشیدن neckband گوشی بی سیم است که می تواند Realme جوانه های بی سیم حرفه ای با یک USB-C پورت. او همچنین برگزاری یک Realme گوشی های هوشمند در دست او است.

Realme launching eight new products on May 25, CMO teases new smartphone

این گوشی هوشمند به نظر می رسد همان به عنوان یکی از طعنه Realme VP و CMO زو چی چیس. تعقیب و گریز آن را تاييد خواهد رسید در 25 مه و می گوید آن است که موسوم Blade Runner. قابل اعتماد چینی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ادعا می کند این گوشی هوشمند خواهد بود به نام Realme X50 Pro Player نسخه (ترجمه از چینی) معنی آن می تواند شرکت پرنیان-محور های هوشمند.

Realme launching eight new products on May 25, CMO teases new smartphone

ما نیز از شنیدن در مورد Realme X3, X3 SuperZoom و Realme تلویزیون به تازگی و ما ممکن است این رفتن رسمی در مه 25. یک گزارش اخیر ادعا Realme در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اولین ساعت هوشمند و تلویزیون های هوشمند در هند تا پایان این ماه است.

ما لازم نیست که یک مقام رسمی بازه زمانی برای راه اندازی Realme smartwatch اما در ماه فوریه این شرکت را تایید کرد آن را راه اندازی هوشمند خود را در تلویزیون در Q2 سال 2020 است. اما از آن خواهد رسید در هند برای اولین بار پس اگر Realme است راهاندازی تلویزیون های هوشمند در مه 25 در چین, ما را ببینید آن را به اولین در هند قبل از آن.

Realme هند مدیر عامل Madhav Sheth نیز به طعنه از X3 SuperZoom هفته گذشته با 60x زوم معنی آن آشکار نیست بیش از حد.

ما هنوز بیش از یک هفته از مارس 25 رویداد و ما به احتمال زیاد به شنیدن بیشتر در مورد محصولات آن را راه اندازی در روزهای آینده.

منبع 1, 2, 3, 4 (در چین) | از طریق 1, 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>