تا کنون پس از اعلام آن در پایان ماه گذشته Realme C11 شده است خیساندن تا مقدار زیادی از توجه در بودجه آندروید قلمرو. چند روز پیش این گوشی موفق به وارد در هند به عنوان به خوبی و بازار آن فتح ممکن است بیش از هنوز رتبهدهی نشده است. با توجه به صنعت منابع Realme C11 باید فرود در اروپا واقعا به زودی.

انتظار می رود قیمت نقطه به عنوان کمی تندتر از RM429 و INR 7,499 آن است که در حال حاضر در خرده فروشی در مالزی و هند قرار می دهد و تلفن در اطراف EUR 100 تا 120. حتی پس باقی می ماند که کاملا قابل رقابت با جهانی قیمت گذاری برای Redmi 9A و 9C – رقبای مستقیم آن در حال حاضر آگهی برای یورو 99 و یورو با 119 برای پایه تنظیمات.

Realme C11 in Mint Green color
Realme C11 in Pepper Grey color

Realme C11 در نعناع سبز و فلفل خاکستری رنگ

این Realme C11 است ساخته شده در اطراف یک MediaTek Helio چیپ ست P35 در کنار 2GB RAM, و ذخیره سازی 32GB از ذخیره سازی قابل ارتقا و 6.5-inch HD+ صفحه نمایش ال سی دی. این دو دوربین در پشت در یک طرح مربع از جمله 13MP اصلی اهمیت و 2MP عمق ماژول. حمایت توسط “Ai دوربین” تکنولوژی این وعده خوبی در پرتره و حالت ضبط ویدیو 1080p و حرکت آهسته. وجود دارد تحت بزرگ از 5000 میلی آمپر ساعت باتری نگه داشتن نور قادر به 10W شارژ از طریق پورت microUSB. Realme می گوید: یک مسئول باید خوب باشد تا 12.1 ساعت از بازی 21.6 ساعت ویدئو و 31.9 ساعت از تماس های تلفنی و همچنین به عنوان یک 40 روز زمان آماده به کار.

رنگ های موجود عبارتند از: نعناع سبز و فلفل خاکستری در بدن است که به بازار عرضه شده به عنوان “چلپ چلوپ-مقاوم”. اثر انگشت خوانده شده است که قابل حذف از لیست امکانات, اما دیگر از آن Realme C11 موفق به ارائه کاملا ارزش گزاره. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما دست بررسی برای بیشتر در عمق نگاه.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net