Realme جوانه Q بررسی

Realme خود را معرفی کرد اولین TWS گوشی جوانه های هوایی در پایان 2019 و زمانی که ما آنها را مورد بررسی ما آنها

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 تیر 1399

Realme خود را معرفی کرد اولین TWS گوشی جوانه های هوایی در پایان 2019 و زمانی که ما آنها را مورد بررسی ما آنها را به توان بی نظیر از نظر ارزش برای پول است. در حال حاضر این شرکت همچنین یکی دیگر درست wireless set - Realme جوانه Q.

در حال حاضر فروش در چین و هند و اروپا و ما تصمیم گرفتیم به آنها بروید و ببینید اگر آنها واقعا به خوبی به عنوان آنها نگاه کنید و یا اگر شرکت کاهش بیش از حد بسیاری از گوشه و کنار به €30 قیمت....

Realme Buds Q review

واحد ما کاملا سیاه رنگ که زرد لهجه اما تبدیل شدن آنها به پنهان هنگامی که earbud متصل به گوش خود را. بر خلاف جوانه هوا جوانه Q در حال باقلا به شکل با لاستیک نکات شبیه به Samsung Galaxy جوانه های طراحی.

Realme واقعا افتخار می کنم که آن را امضا خوزه لوی منجر به طراحی آن و دلیل خوب - جوانه س واقعا دنبال حق بیمه.

Realme Buds Q review

متاسفانه تصور اولیه کمی رنج می برد هنگامی که شما نگه داشتن همه مورد پلاستیک در دست خود را به عنوان ساخت نیست و کاملا قابل ملاحظه است. در حالی که ما قدر که وزن آن فقط 35.3 گرم ما نمی توانید احساس یک اسباب بازی بود که برنده در شهرستان نمایشگاه.

شما انتظار می رود TWS earbuds برای €30 به زیر پر صدا اما Realme قرار داده و برخی نه جامد 10mm و راننده با dynamic bass boost و در نتیجه یک صدای واقعی که واقعا شما غرق به موسیقی است. ما یک همکار که لیست پخش به نظر می رسد مانند یک همکاری بین موتزارت و Dr. Dre, تولید شده توسط DJ Tiesto و خالد و حتی او را تحت تاثیر قرار با چه Realme جوانه Q صدا.

Realme Buds Q review

این Realme جوانه س فاقد آن هستند فعال لغو سر و صدا - که تقریبا می رود بدون گفت در این نقطه قیمت بنابراین شما با چپ غیر فعال لغو به عنوان ارائه شده توسط منطقی تنگ مهر و موم لاستیک نکته.

شما فراموش طور حسگر لمسی در هر دو جوانه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ویژگی های مختلف - Play/Pause, next track, و یا نگه دارید و برای حالت بازی. که حالت را بهبود می بخشد تاخیر به 119 ms است که در یک میلی ثانیه سریع تر از Realme جوانه هوا.

اما بر خلاف آن خواهر و برادر که کاملا یک کپی کردن اپل AirPods جوانه Q لازم نیست که هر نوع شارژ بی سیم.

Realme Buds Q review

بدتر هنوز, شما می توانید یک پورت میکرو USB است که بسیار سخت به زندگی در سال 2020 است. این شرکت در تلاش برای صرفه جویی در روز با ارائه 400 میلی آمپر باتری به این صورت که با ارائه 20 ساعت در یک شارژ با هر جوانه داشتن حدود 4.5 ساعت مدت زمان پخش خود را - هر دو بسیار محترم اعداد.

Realme Buds Q review

از آن آسان است برای پیدا کردن که در آن Realme کاهش هزینه ها به قیمت را به حداقل برساند. اما حتی با ضعیف ساختن عدم فعال لغو سر و صدا و قیافه شارژ قابلیت جوانه س بعید است که به یک رقیب در این برچسب قیمت آن قابل توجه صدا و سریع و آسان اتصال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن