Realme جوانه هوا Neo TWS گوشی هستند که در آوریل 25, قیمت به بیرون درز

Realme پرده برداری از جوانه های هوایی واقعی بی سیم گوشی در ماه دسامبر گذشته و امروز این شرکت اعلام کرد این آوردن جدید TWS, گوشی, on May 25, دوبله جوانه هوا Neo.

Realme همچنین راه اندازی یک تبلیغی در صفحه رسمی خود سایت هند آشکار جوانه هوا Neo طراحی و ویژگی های.

در نگاه اول جوانه هوا Neo شبیه به طور منظم جوانه هوا اما پس از بازرسی دقیق تر شما می توانید متوجه حلقه نقره ای بر روی ساقه جوانه هوا گم شده است از جوانه هوا Neo و دو میکروفن قابل مشاهده نیست یا معنی آن را نمی ممکن است با محیط زیست لغو سر و صدا (ENC) فن آوری است.

Realme Buds Air Neo TWS earphones are coming on May 25, price leaked

جوانه هوا Neo بسته خواهد شد 13mm بزرگ Bass Boost راننده و سه گزینه های رنگ سفید و قرمز و سبز. یکی از آخرین به نظر می رسد سایه همان Realme گروه سبز variant.

Buds Air Neo will come with 13mm Bass Boost Driver and have three color options
Buds Air Neo will come with 13mm Bass Boost Driver and have three color options

جوانه هوا Neo خواهد آمد با 13 میلی متر افزایش باس راننده و سه گزینه های رنگ

جوانه هوا Neo خواهد شد که در مجموع از 17 ساعت از پخش با شارژ مورد و سه ساعت و بدون آن. جوانه هوا شارژ مورد آمد با یک USB-C پورت و شارژ بی سیم پشتیبانی می کند اما که به احتمال زیاد نمی تواند در مورد Neo پس از آن می رود به یک نسخه مقرون به صرفه تر از جوانه هوا.

Realme Buds Air Neo TWS earphones are coming on May 25, price leaked

این TWS گوشی قابلیت Dual Channel انتقال و همچنین به عنوان فوق العاده کم پوشیدگی حالت که Realme ادعا تا 50% کاهش زمان تاخیر نسبت به حالت عادی. این گوشی همچنین از ویژگی های فوری اتصال خودکار به عنوان به خوبی به عنوان کنترل های لمسی برای پاسخ به تماس های play/pause/تغییر آهنگ و احضار دستیار صوتی.

Realme Buds Air Neo TWS earphones are coming on May 25, price leaked

Realme آشکار نشده قیمت جوانه هوا Neo در عین حال که اتفاق می افتد در روز دوشنبه. اما به بیرون درز پوستر نشان می دهد که TWS گوشی خواهد بود در قیمت INR2,999 ($40/€36) – که INR1,000 ($13/€12) کمتر از به طور منظم جوانه هوا.

اینکه آیا یا نه این درست چیزی است که ما برای پیدا کردن در 25 مه آن است که این شرکت نیز پرده اولین ساعت هوشمند و تلویزیون های هوشمند دوبله Realme تماشا و Realme تلویزیون بود.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im