Realme گروه می شود کنترل موسیقی و کرنومتر با آخرین به روز رسانی

این Realme گروه دریافت عمده به روز رسانی نرم افزار در آوریل آورده که آب و هوا از ویژگی های و توانایی ایجاد ارتباط زنگ تلفن اگر شما آن را نابجا. در حال حاضر smartband برداشت تا یک به روز رسانی جدید است که به ارمغان می آورد در دو بسیار ویژگی های درخواست شده – کنترل موسیقی و کرنومتر.

Realme Band gets Music Control and Stopwatch with the latest update

این ویژگی ها می آیند با V6.0 به روز رسانی و شما می توانید با نصب آن بر روی گوشی Realme گروه از طریق Realme لینک برنامه های نصب شده بر روی گوشی های هوشمند شما وصل می شود. مراحل نصب را حدود 10 دقیقه برای تکمیل و پس از آن شما پیدا کردن این دو ویژگی زیر ‘توابع سفارشی منو از Realme لینک برنامه همراه با ‘آب و هوا’ و ‘پیدا کردن گوشی. توجه داشته باشید که شما تنها می توانید با فعال کردن هر دو ویژگی در یک زمان.

Realme Band gets Music Control and Stopwatch with the latest update

در علاوه بر این به کنترل موسیقی و کرنومتر جدید به روز رسانی کدو تنبل شناخته شده اشکالات و می افزاید: یک ضربان قلب یادآوری تابع است که به شما هشدار زمانی که نبض خود شده است در بالا یا زیر یک آستانه برای 10 دقیقه زمانی که شما غیر فعال است.

این Realme Band رونمایی کرد در ماه مارس می آید با یک مجموعه مناسب و معقول از ویژگی های است که عبارتند از: IP68 آب و گرد و غبار مقاومت 24 ساعته ضربان قلب نظارت و USB-یک کانکتور برای بدون هیچ زحمتی رایگان شارژ. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما بررسی دقیق Realme گروه برای یادگیری همه چیز در مورد آن.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im