حملات هستند بهترین چیز در مورد زنده جریان

زندگی جریان ندارد بیابان, اما آن را می توانید احساس می کنید که راه گاهی اوقات: حتی اگر شما می دانید آنچه شما انجام پیدا کردن راه خود را به کسی که جدید می تواند دلهره آور. همین دلیل است که چیز های مورد علاقه من در مورد زنده جریان این حمله است که زمانی که یک streamer که انجام می شود جریان می فرستد کل خود را زندگی می کنند مخاطبان خود را به دیگری در حال حاضر زندگی می کنند streamer. (بله, آن را انتخاب کردن در.) به عنوان یک بیننده این احساس می کند مانند شرکت در یک رویداد به طور ناگهانی شما در شماره های خود را به یک قطعه از سرگرمی است. و به عنوان یک پاداش در حال حاضر شما باید چیزی جدید به سازمان دیده بان خود را پس از streamer امضا کرده است ،

آن را در اینجا که من احتمالا باید به ذکر است که مقدار زیادی از زمان حملات از پیش برنامه ریزی شده با حمله به اهداف در حال حاضر در ذهن و در دست است. (این نوع حمله می تواند احساس کمی مانند تلویزیون است که آن خاص برنامه نویسی بلوک.) زمانی که آنها نیست اما همه چیز می تواند احساس جادویی. وجود ندارد بسیاری از است بهتر احساسات از دیدن شما بینندگان دو یا سه برابر از آنجا که شخص دیگری فکر می کند چیزی که شما در حال انجام است و سرد.

این برای من تازگی اتفاق افتاده: روز دیگر من در جریان برخی از پورتال 2 با نیکول در غیر این صورت بسیار عادی و سپس 401 افراد جدید به نظر می رسد در چت ارسال توسط Secret Sleepover جامعه دو streamers من واقعا دوست دارم که به تازگی به پایان رسید خود را پخش. آن را طاقت فرسا بود اما واقعا خوب راه است. قرنطینه است deadened ظرفیت من برای تعجب — اگر تنها دلیل زندگی من در نیویورک منقبض شده است به اندازه یک بروکلین آپارتمان, و من می خواهم را فراموش کرده ام آنچه در آن بود به واقعا لذت بخش دارای نعمت غیر مترقبه روبرو می شوند. همچنین بلافاصله روشن دلیل دیگر حملات مهم هستند به جریان فرهنگ: سخت ترین بخشی از رشد خود را از کانال فقط گرفتن آن در مقابل افراد جدید است. (این البته برای همه چیز.)

الگوریتم سیستم عامل مانند میکسر و کشش خیلی خوب در رویه جدید, کانال های کوچک ممکن است شما قبل از دیده می شود اما حجم خالص از محتوا به این معنی است که به عنوان یک پرچم در حال اهتزاز شما در حال بهتر کردن روابط با دیگر شبکه که مسائل شما پرنیان با. در جریان سایت هایی که دارای ویژگی های مانند کشش و میکسر حملات هستند یک راه برای ساختن جامعه و راه را برای کانال های بزرگتر به کوچکتر توجه بیشتری است. این یک راه حل ظریف به کشف مشکل و یکی از مهم ترین ابزار های پخش به ساخت داخل streamer جوامع است. من در بر داشت یک میزبان جدید و باحال streamers از حملات من پیوست کرده ام افرادی که چیزهایی که من لزوما نمی فکر می کنم من می خواهم علاقه مند شده است.

فرهنگ در اطراف یورش یکی از سالم و بی خطر تر چیزهایی در اینترنت. زمانی که یک کانال است که حمله توسط شخص دیگری کسانی که بینندگان جدید تمایل به دادن خود streamers’ emotes در چت; هنگامی که آن را بسیار بزرگتر کانال خوش آمدید کوچکتر, یک, کوچک streamers ها’ واکنش های بهترین بخش است. آن را نیز یکی از بهترین راه ها برای ساخت جوامع در زندگی-جریان: هنگامی که شما تصمیم به حمله به کسی که شما در حال گفتن مخاطبان خود را که آنها باید به طور ضمنی اعتماد سلیقه خود را در streamers و این است که یک فرد باید شما را به تماشای. بخش دیگر که من فکر می کنم مهم است که از آن می رود در برابر رقابتی طبیعت در جریان است. حمله یک عمل سخاوت.

همچنین چیزی به تصویب در. پس از Secret Sleepover جامعه فرستاده شده بیش از بینندگان خود من فرستاده هر کسی که تصمیم به اقامت بیش از یک انرژی بالا دوست کانال. پس از آن که او فرستاده مانده به دیگری رفیق. افزایش جزر و مد آسانسور تمام جریان ،

من همیشه در حملات, در حال حاضر, حتی اگر من تنها می تواند باقی بماند در حالی که کمی. آن را به خوبی برای دیدن streamers دمدمی مزاجی در مورد یک دسته از مردم به تماشای جریان آن نیز معمولا همراه با سیل شرح زیر است, کمک های مالی و اشتراک — و آن را نیز یک راه عالی برای پیدا کردن افراد جدید به سازمان دیده بان. اما بهترین چیز در مورد حملات است که چقدر هیجان زده از افراد زمانی که آنها رخ می دهد به دلیل هیجان عفونی است. آن می تواند تبدیل کردن یک نرمال شب به چیزی ارزش به خاطر سپردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme bozdurma